HIT! Scoot - Thajsko - levné letenky Bangkok z Berlína (zpáteční) 7.690,- Kč

HIT! Scoot - Thajsko - levné letenky Bangkok z Berlína (zpáteční) 7.690,- Kč
Rezervace letenky

Nejen za Atlantik za pár kaček! Singapurská nízkonákladová aerolinka Scoot posouvá ceny letenek do Thajska zase o pořádný kus níže! Z čistajasna se mezi akčními lety do Asie objevila hodně atraktivní linka do Bangkoku. Využijte nové vyjímečné obousměrné letenky Bangkok s odletem z Berlína za senzační částku 7.690,- Kč.

Lowcost letecká společnost Scoot pochází ze Singapuru a s jejími akčními lety jsme se mohli seznámit už v roce 2018. Tehdy šlo o letenky na Bali. Její aktuální spoj letenky Thajsko (Bangkok z Mnichova) teď absolutně nemá konkurenci. Letenky do Bangkoku od ostatních jsou nyní minimálně o tři tisícovku dražší.

Dostupnost: Scoot má k dispozici hlavní sezónní období. Objednejte si levné letenky do Thajska (Bangkok) z Berlína s cenou pod 8 tisíc na období 22. listopad 2021 až 24. březen 2022.

Itinerář letu: Odlety s aerolinkou Scoot do Asie vedou z letiště Berlín (BER) Brandenburg - Německo s přestupem v Singapuru - letiště Changi airport (SIN). Na přestup je celkem ideální čas 4 hodiny. Přílety končí na letišti Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko. Stejně letíme i zpět.

V ceně letenek je 1 příruční zavazadlo.

Dopravce: Scoot

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.