HIT! Scoot ✈ Malajsie - Borneo - levné letenky Kota Kinabalu z Berlína ↔ 8.390 Kč

HIT! Scoot ✈ Malajsie - levné letenky Kota Kinabalu z Berlína ↔ 8.390 Kč
Rezervace letenky

Singapurská nízkorozpočtová letecká společnost Scoot teď dělá pořád průvan v letenkách do Asie. Přesně po třech letech se dočkáváme také akční letenky na ostrov Borneo! Kdo si tohle nechá ujít, může čekat na další příležitost dlouho. Je tu jedinečná pobídka obousměrných letenek do Kota Kinabalu při odletu z Berlína za 8.390 Kč.

Už samotná cena je naprosto výjimečná. Když se před třemi lety objevila poslední akce na Borneo - Kota Kinabalu, tak jsme platili při odletu z Vídně o 5 tisíc více a to je docela zásadní rozdíl, co říkáte?

Dostupnost: Dopravce Scoot nabízí ve výprodeji první část příštího roku. Nakoukněte do letového kalendáře a vyberte si z letenek do Kota Kinabalu z Berlína od 25. ledna 2023 do 16. března 2023. Jedná se skutečně o poslední volná místa, tady není čas vyčkávat.

Trasa letu do Malajsie aerolinek Scoot je následující: Odlety z letiště Berlín (BER) Brandenburg - Německo s přestupem v Singapuru (SIN) Changi airport - Singapur.

Přeprava zavazadel: Bez doplatku máme jedno palubní zavazadlo.

TIP: Přehled akčních letenek do Malajsie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.