HIT! Saudia Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Bangkok z Vídně s návratem do Frankfurtu s 4* aerolinkou 6.590 Kč

HIT! Saudia Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Bangkok z Vídně s návratem do Frankfurtu 6.590 Kč
Rezervace letenky

Tohle s vámi zamává! Navzdory inflaci a veškerým předpokladům, že se dálkové cestování zdraží o tisíce Korun, tomu nemusí být vůbec pravda. Jestli jste vášnivý dobrodruh, který má v plánu navštívit Thajsko, dáme vám brouka do hlavy. Saudi Airlines uvádí letenky do Bangkoku s odletem z Vídně a návratem do Frankfurtu za 6.590 Kč!

Kdy můžu vyrazit do Thajska za 6.590 Kč?

Jestli se umíte rozhodovat, máte šanci získat levnou zpáteční do Bangkoku při odletech od 6. listopadu 2022 s návraty až do 29. června 2022.

Popis cesty do Thajska

Odlétá se společně s 4 hvězdičkovou leteckou společností Saudi Arabian Airlines (Saudi Airlines) z letiště Vídeň Schwechat (VIE) s přestupem v saudskoarabském Jeddah (JED) a pokračováním na Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko. Zpáteční let z Thajska vede opět přes Jeddah, kde přestoupíme a budeme pokračovat na letiště Frankfurt (FRA) airport - Německo.

Tip redakce

Tahle akční letenka do Bangkoku momentálně nemá konkurenci. Letět do Thajska pod 7 tisíc v roce 2022 nebo 2023, to bylo do této chvíle jen zbožné přání. Níže přikládáme i další verze letu do Bangkoku.

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.