HIT! Saudia Airlines ✈ Filipíny - akční letenky Manila z Vídně a zpět do Mnichova 10.990 Kč

HIT! Saudia Airlines ✈ Filipíny - akční letenky Manila z Vídně a zpět do Mnichova 10.990 Kč
Rezervace letenky

Čtyřhvězdičková aerolinka Saudia Airlines teď úřaduje ve velkém stylu! Po včerejším exkluzivním tipu na zpáteční letenky do Thajska s cenou pod 7 tisíc Korun pro vás dnes máme další cestovatelskou bombičku. Letenky na Filipíny za pouhých 11 tisíc. To je částka, která teď odporuje všem pravidlům. Do Manily se letí z Vídně!

Kdy letět na Filipíny za jedenáct tisíc Korun?

Cesty jsou otevřeny pro lety v příštím roce! Využijte open jaw akční letenky Manila za 10.990 Kč s odletem z rakouské Vídně a návratem do německého Mnichova v termínech od 23. dubna 2023 s návraty do 30. července 2023.

Jak poletím na Filipíny?

Saudia Airlines létá na Filipíny následovně: Odlety z letiště Vídeň Schwechat (VIE) s přestupem v Saudské Arábii - Jeddah (JED) a pokračováním na Manila (MNL) Ninoy Aquino airport. Zpátky to bude stejně, jen konečné přistání bude na německém letišti v Mnichově (MUC).

Kolik přepravím zavazadel do Manily bez doplatku?

Jsou to dvě zavazadla. Jedno je příruční a druhé si necháme odbavit.

Tip redakce

Současně se nabízí alternativa letu do Manily s odletem i návratem do Vídně. Příplatek je ale skoro tři a půl tisíce Korun! Tuto alternativu najdete níže.

Akční letenky na Filipíny

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.