HIT! Saudi Arabian Airlines ✈ Jižní Korea - levné letenky do Soulu z Vídně ↔ 9.490 Kč

HIT! Saudi Arabian Airlines ✈ Jižní Korea - levné letenky do Soulu z Vídně ↔ 9.490 Kč
Rezervace letenky

Jestli máte v plánu cestovat do Jižní Korei, okamžitě všeho nechte a přečtěte si následující řádky. Proč? Je tady nejlevnější letenka do Korejské republiky za poslední tři roky. Letecká společnost Saudi Arabian Airlines dnes všechny příjemně překvapila akčními letenkami do Soulu s odletem z Vídně za bezkonkurenční cenu 9.490 Kč.

Dostupnost

Vlajková letecká společnost z Emirátů oceněná čtyřmi hvězdičkami dle renomovaného žebříčku aerolinek Skytrax tyto obousměrné letenky Soul z Vídně pod deset tisíc nabízí pouze ve výprodejí posledních volných míst. Odlety s cílem Jižní Korea jsou možné pouze 5. září 2022. Návraty 10. 17. a 24. září a nebo 1. 8. 15. a 22. října.

Podrobnosti k trase

Odlétá se z Vídně (letiště Schwechat) (VIE) - Rakousko a letí se s přestupem na Riyadh (RUH) King Khaled airport - Saudská Arábie (technický stop) (cca 2 hodiny). Přílety Soul (ICN) Incheon airport - Jižní Korea.

Doprava zavazadel

Na jaké kufry a tašky máme nárok u této letenky bez dalšího doplatku? Jsou to dvě zavazadla. Jedno je palubní a druhé si necháte odbavit.

Další informace

Takto levná letenka do Jižní Korei tady nebyla už léta. Podobné podmínky vytvořila naposledy před 3 lety aerolinka LOT na lince z Budapešti, letět z Vídně je ale pro většinu cestovatelů výhodnější.

 

Přehled aktuálních letenek do Soulu

Na trhu existuje také alternativu. Polská LOT Airlines létá na lince Praha - Soul a zpět za 13.790 Kč. Nabídka je k nalezení zde.

Přehled aktuálních letenek do Jižní Korei

Tarifní nabídky na rok 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.