HIT! Rynair - Španělsko - lowcost letenky na Ibizu z Norimberku na letní prázdniny jen za 922 Kč

HIT! Rynair - Španělsko - lowcost letenky na Ibizu z Norimberku na letní prázdniny jen za 922 Kč
Rezervace letenky

Naše sítě nastražené na levné letenky pro vás zachytili skvělý úlovek. Prázdninová destinace o prázdninách za nejnižší částku i teď, den před začátkem letních prázdnin? Ano! V systému se vyskytly zpáteční lowcost last minute lety na ostrov Ibiza s odletem z Norimberku za parádních 922 Kč. Jestli stále nevíte, kam v létě, leťte na Mallorcu.

Dostupnost letenek na Ibizu z Norimberku

Tady jde o čas! Už na datum 4. července si koupíme let tam za 461 Korun a zpátky například 19. července taky za 461 Korun. Dohromady to dá za zpáteční let na Ibizu pouhých 922 Korun. Kombinací dat je víc a to i na srpen, tak si pospěšte, nebo to někdo udělá za vás.

Jak poletím na ostrov Ibiza?

Z německého Norimberku létají často například Plzeňáci a celkově lidé ze západu republiky. Jízdenky se dají splašit od 297 Korun. Samotný nízkonákladový let na Ibizu režíruje Ryanair.

Přeprava zavazadel na Ibizu

Chcete li letět do tisícovky, sbalte se do příručního zavazadla. U Ryanair to jsou rozměry 45 x 25 x 20 cm.

Akční letenky Ibiza

 

Další alternativy letů na Ibizu

Na španělský ostrov se létá také z Vídně, Berlína, Katovic a Prahy. Aktuální přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.