HIT! Ryanair - Srbsko - levné letenky Niš z Vídně (zpáteční) jen za 285,- Kč

HIT! Ryanair - Srbsko - levné letenky Niš z Vídně (zpáteční) jen za 285,- Kč
Rezervace letenky

Jak se nejlevněji dopravit do Srbska? Odpověď vás možná překvapí. Je to nejrychlejší způsob cestování a tím je letadlo. Nevěříte? Asi těžko se dostanete autem, autobusem, nebo vlakem za pouhých 285,- Kč a zpátky. Přesně tolik stojí nyní nejlevnější letenky do Niš s odletem z Vídně. Niš je třetí největší město Srbska.

Letenky na Balkán za pár drobných už umí solit na běžícím páse i maďarská letecká společnost Wizz Air a nabízí i velmi slušnou dostupnost. Levné letenky do Srbska - Niš z Vídně vybírejte z období 20. září 2021 až 10. srpen 2022. Nejlevněji to teď vychází na listopad a prosinec.

Za takových podmínek můžeme skoro po celý rok cestovat kam chceme, a přitom nemusíme utrácet astronomické částky. Levné letenky za tyto drobné se však musí objednávat okamžitě.

Linka společnosti Wizz Air zahajuje trip na letišti Vídeň Schwechat airport (VIE) a končí na letišti Niš airport (INI) - Srbsko. Lowcost let trvá hodinu a třicet minut. U tarifu je zahrnuta i zpáteční letenka ze Srbska do Vídně a také kabinové zavazadlo.

Je pro vás tohle moc alternativní nabídka? Prohlédněte si i další tipy na zpáteční lety do 500,- Kč.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.