HIT! Ryanair - Španělsko - Mallorca - levné letenky Palma de Mallorca z Vídně (zpáteční) od 353,- Kč

HIT! Ryanair - Španělsko - Mallorca - levné letenky Palma de Mallorca z Vídně (zpáteční) od 353,- Kč
Rezervace letenky

Komický souboj aerolinek o nejlevnější letenky na Mallorcu cestovatelům nijak nevadí. Naopak! Když jsme vás minulý týden informovali o letenkách do Palma de Mallorca z Vídně od Wizz Air za 405,- Kč, již jsme trochu tušili, že na to Ryanair rychle zareaguje a je to tady! Odpověď? Zpáteční letenky na Mallorcu z Vídně za 353,- Kč.

Dostat se na podzim na Baleárské ostrovy a prosluněnou Mallorcu vás díky těmto tarifům, kdy stojí letenky drobné, vás při této individuální ceste nemůže vyjít levněji.

Nakoukněte do letového kalendáře Palma de Mallorca z Vídně od Ryanair. Je tam spousta termínů s odlety už od zítra 14. září 2021 až do srpna 2022. Nejlevněji vychází teď u Ryanair letenky Mallorca na listopad.

Tip: Projděte si kalendáře obou aerolinek. Někdy jste vázáni na přesné datum letu například kvůli vašemu volnu a zrovna vaše datum stojí víc. Druhá aerolinka zrovna toto datum letu na Baleárské ostrovy může mít levnější.

Veškerý přehled levných letenek do Španělska najdete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.