HIT! Ryanair ✈ Španělsko - Baleárské ostrovy - levné letenky na Menorcu z Vídně na léto ↔ jen za 981 Kč

HIT! Ryanair ✈ Španělsko - Baleárské ostrovy - levné letenky na Menorcu z Vídně na léto ↔ jen za 981 Kč
Rezervace letenky

Další letní cestovatelská pecka na obzoru! Uplynulo čtrnáct dní od posledního avíza ohledně levných letenek na Menorcu z Vídně od 1.378 Kč. Co se změnilo? Hranice nejnižší ceny nám klesla o dobré čtyři stovky a to je zpráva, kterou nemůžeme nechat zcela bez povšimnutí. Dnešní tip redakce je Vídeň - Menorca a zpět už za 981 Kč!

Dostupnost levných letenek na Menorcu

V čem spočívá nízká cena těchto lowcost letenek do Španělska? Ryanair mění taktiku a zlevňuje část sezónních letenek na Menorcu s odletem "na poslední chvíli". V Praxi to znamená nejlevnější letenky na červenec a za drobný příplatek i na srpen. Vždycky jde jen o vybrané dny. Létat levně na Baleárské ostrovy můžeme až do konce října.

Jak poletím na Baleárské ostrovy?

Na Menorcu se létá z rakouského hlavního města s aerolinkou Ryanair. Odlety letiště Vídeň - Schwechat (VIE) - Rakousko. Přílety Menorca (MAH) Aerop De Menorca - Španělsko. Doba letu je 2 hodiny a 20 minut.

Doprava zavazadel na ostrov Menorca

Cestující si smí vzít na palubu letadla aerolinek Ryanair jednu osobní tašku o rozměrech 40 cm x 20 cm x 25 cm. S nákupem priority boarding 55 x 40 x 20 cm.

Akční letenky Menorca

 

Tip redakce

Je pro vás Vídeň daleko? na španělský ostrov Menorca se dá letět tak z Berlína s dopravcem EasyJet. Přehled uvidíte na stránce levné letenky Menorca.

 

Další tipy na letenky do Španělska?

Aktuální přehled nejlevnějších TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.