HIT! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na Korfu z Bratislavy ↔ od 1.038 Kč

HIT! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na Korfu z Bratislavy ↔ od 1.038 Kč
Rezervace letenky

Pláže s křišťálově čistou vodou, horská krajina s úchvatnými výhledy a malebná městečka s bohatou historií - to všechno najdete na řeckém ostrově Korfu. Tento ostrov v Jónském moři láká návštěvníky z celého světa svým neuvěřitelným přírodním bohatstvím a kulturním dědictvím. Aktuálně na Korfu z Bratislavy letecky včetně zpátky již od tisíce Kč!

Kdy letět na Korfu ze Slovenska za tisícovku?

Linka: Bratislava - Korfu a zpět

Cestovní období: 7. květen až 27. říjen 2023

Nejlevnější letenky: květen při aktuální rezervaci

Dopravce: Ryanair

Přílet: Korfu (CFU) I Kapodistrias airport - Řecko

Zavazadla: zdarma 1 příruční

Jak se po příletu na Korfu dostat z letiště do centra?

Autobus: Z letiště jezdí autobusy společnosti KTEL do města Korfu každou hodinu. Jízdné stojí přibližně 2 eura a cesta trvá asi 20 minut.

Taxi: Je velmi pohodlnou možností, zejména pokud máte spoustu zavazadel. Cesta do centra Korfu trvá přibližně 10 až 15 minut a stojí přibližně 15 až 20 eur.

Pronájem auta: Pokud plánujete pobyt na Korfu déle než pár dní, může být pronájem auta velmi výhodnou možností. V okolí letiště najdete spoustu autopůjčoven.

Soukromý přepravce: Můžete si také objednat soukromou přepravu z letiště do centra Korfu, což je často nejpohodlnější a nejrychlejší způsob, jak se dostat do hotelu nebo ubytování. Cena se pohybuje okolo 30 eur za jednu jízdu.

Co dělat na ostrově Korfu?

Prohlídka historického centra města Korfu, které je zapsáno na seznamu UNESCO a nabízí mnoho historických památek, jako jsou například dvě pevnosti, paláce, chrámy a muzea.

Navštívení paleokastrického hradu, který se nachází na skalnaté ostrožně a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a moře.

Plavba na malém člunu kolem zátok a útesů na západním pobřeží, které nabízí krásné výhledy na tyrkysové moře a nádhernou přírodu.

Procházka starobylou vesnicí Perithia, která se nachází v horské oblasti a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a autentickou atmosféru řeckého venkova.

Návštěva Achilleionu, krásného paláce postaveného pro rakouskou císařovnu Sissi, který nabízí nádherné zahrady a dechberoucí výhledy na moře.

Odpočinek na některé z pláží Korfu, jako jsou například Glyfada, Agios Gordios, Paleokastritsa nebo Kavos. Každá z pláží nabízí jiné atrakce a zážitky, ať už se jedná o sportovní aktivity, nebo jen lenošení na slunci a koupání v tyrkysově modrém moři.

Akční letenky na Korfu (Kerkyra)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.