HIT! Ryanair - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Vídně (a zpět) od 784,- Kč

HIT! Ryanair - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Vídně (a zpět) od 784,- Kč

Spanilá jízdá Ryanairu pokračuje. Kam se letecky za levný peníz podíváme tentokrát? Je to hlavní město Izraele - Tel Aviv. Nyní za extra cenových podmínek, které jsme tu ještě neměli. Ještě nikdy se totiž zpáteční letenky do Tel Aviv nedostaly pod tisícovku. Aktuálně se to podaří. Levné letenky do Tel Avivu z Vídně se prodávají již od 784,- Kč.

Neváhejte, získat levné letenky do Izraele i včetně zpátečního letu pod osm stovek se nepoštěstí každý den. Doposud nejméně stál tarif 1. října 2019 a to bylo 1.264,- Kč.

Dostupnost: Kdy se teda dá do Izraele letět? Nejlevnější letenky do Tel Avivu z Vídně od Ryanair si pořídíme na začátek cestovního období. V tomto případě se jedná o termíny od 7. května. Návraty z Izraele jsou možné až do března 2022.

Linka do Izraele vede z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a letí se přímým letem na letiště Tel Aviv Ben Gurion airport (TLV). V ceně levné letenky je zahrnut zpáteční let + přeprava příruční bagáže.

Tip: Když chci tu nejlevnější letenku, pospíším si. Tyto lety jsou totiž jen na určitá data v kalendáři, tím pádem je po nich velký hlad a vyprodávají se rychle.

Více takových akci na letošní sezónu? Mrkněte na stránku levné letenky do 1.500,- Kč.

Rezervace letenky:

  Tel Aviv - Izrael (z Vídně) od 784,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety