HIT! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně na sezónu 2022 (tam a zpět) od 504,- Kč

HIT! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně na sezónu 2022 (tam a zpět) od 504,- Kč
Rezervace letenky

Každý den se zaměřujeme na ty nejlevnější letenky, tak abychom vám ušetřili co nejvíce peněz. Dneska mezi takové patří lety na Sicílii na letošní sezónu 2022, které si pořídíme už za pětset korun. Ryanair láká na návštěvu druhého největšího města Sicílie. Zpáteční letenka do italské Catanie z Vídně se dá koupit už za 504,- Kč!

K výběru ideálního termínu u letu do Catania poslouží akční kalendář. Tam uvidíte konkrétní ceny letenek pro každý den. U lowcostů totiž není stejná jako u letů klasických.

Cestovní období Ryanairu umožňuje vyrazit do Itálie od 5. března. Nejvíce se vyplatí do sicilské Catanie letět během března, dubna, května. Za letní linku dáme třináct stovek.

Přímá nízkonákladová linka letecké společnosti Ryanair začíná na letišti ve Vídni (VIE) a končí na letišti Catania (CTA) Fontanarossa airport - Itálie. Ryanair nás dopraví na Sicílii za dvě hodiny. U letenky je jedno příruční zavazadlo.

Dopravce: Ryanair

Tip: Na této trase irský dopravce Ryanair soupeří s maďarskou Wizz Air. Irové jsou momentálně u nejlevnějšího letu na tom lépe minimálně o třistovky, ale situace se co chvíli obrací.

Nepřehlédněte: Přehled TOP 15 nejlevnější letenky do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.