HIT! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky Perugia na letní prázdniny ↔ jen za 686 Kč

HIT! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky Perugia na letní prázdniny ↔ jen za 686 Kč
Rezervace letenky

Čekali jste, že od prázdnin půjdou sezónní letenky s cenou rapidně nahoru? Nenechte se mýlit! Nízkonákladovka Ryanair opět šokuje a zařazuje do prodeje nejlevnější lety do italské Umbrie v režimu "last minute" za ty nejvýhodnější ceny, které si vůbec dokážete představit. Představujeme zlevněné letenky do Perugie z Vídně za 686 Kč!

Dostupnost letenek do Perugie

O této akci jsjme psali už 20. června, kdy ale letenka stála od 987 Kč. Nyní to je ještě cca 250 Kč směrem dolů! Honem si rozklikněte kalendář, narazíte na letenky Perugia s odletem z Vídně za 686 Kč na hromadu červencových termínů. Kdo by chtěl letět do oblasti Umbrie až v srpnu, připlatí si například jen dvě a tři stovky.

Jak poletím do Perugie?

Linka se koná na palubě letecké společnosti Ryanair. Odlety z Vídně provází přímé lety bez přestupu na letiště Perugia (PEG) Sant Egidio airport - Itálie.

Zavazadla

Zdarma přepravujeme u Ryanair 1 palubní zavazadlo. Chcete li jich víc, je možné za příplatek.

Tip redakce

Jelikož se jedná o letenky na nejatraktivnější dobu v hlavní turistické sezóně, volná místa za danou částku zmizí rychlostí světla. Doporučujeme provést rezervaci ještě dnes v pátek.

Akční letenky Perugia

 

Další tipy na letenky do Itálie?

Aktuální přehled TOP 15 na sezónu 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.