HIT! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky do Turína z Prahy na začátek léta ↔ 337 Kč

HIT! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky do Turína z Prahy na začátek léta ↔ 337 Kč

Myslíte, že na cestování v hlavní sezóně potřebujete velké obnosy peněz? Vyvracíme zaběhaný mýtus plynoucí převážně z pohodlnosti, ovšem nemusí dát velké úsilí, abychom náklady snížily na minimum. Jak na to? Dnes si bereme do parády Itálii a aktuálně nejlevnější zpáteční letenky s odletem z Česka. Zveme vás do Turína za 337 Kč!

Dostupnost

Co platí dnes, zítra už nemusí. U lowcost letenek to hraje zásadní roli! Naplánujte si odlet na první letní den, kdy to letecky do Turína z Prahy na palubě Ryanair vychází na 173 Kč. Budeme li se vracet například buď týž den, nebo 26.6. zaplatíme za let zpět podobně nízkou částku a to 164 Kč. Sečteno, podtrženo, tam a zpátky to vychází na 337 Kč a to vás nestojí ani vlaková jízdenka z Prahy do Ostravy! Kombinací je samozřejmě více, ale jdou rychle na dračku.

Itinerář letu do Turína v režii Ryanair

Odlety z naší hlavní metropole vedou z Prahy - Ruzyně - letiště Václava Havla (PRG). Přímým letem bez přestupu budeme přistávat na letišti Turín (TRN) Torino Caselle aiport - (Itálie) za půldruhé hodiny. Stejně se dopravíme i zpátky.

Přeprava zavazadel

Nízkonákladové spoje do Itálie od Ryanair jsou vhodné pro všechny, jenž si na cestu nepotřebují sbalit polovinu vybavení domu. :) Hravě si vystačíme s přepravou palubního zavazadla, které u této levné letenky máme zdarma!

Akční letenky Turín

 

Aktuální přehled letenek do Itálie

TOP 15 nejlevnějších spojů

 
Doplň si levné letenky o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.