HIT! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky do Turína z Prahy na letní prázdniny ↔ 483 Kč

HIT! Ryanair ✈ Itálie - levné letenky do Turína z Prahy na letní prázdniny ↔ 483 Kč
Rezervace letenky

Seznamte se s aktuálně nejlevnější zpáteční sezónní letenkou do Itálie s odletem z Česka. Možná ani netušíte, že vás takový let nemusí stát více než pětistovku! Ryanair dnes vyprodává letenky do severozápadní části Itálie. Nedaleko od východní hranice s Francií najdeme město Turín. Aktuálně z Prahy i s poplatky za pouhých 483 Kč!

Kdy letět do Turína?

Jednoduchá a jasná odpověď! V hlavní sezóně! I když jsou tady letní prázdniny už pozítří, letenky do Turína z Prahy na červenec se dají bookovat už za 483 Kč! Doporučujeme například provést rezervaci na datum 12. - 7. 7. 2022, nebo 19. - 24. 7. 2022. Kombinací je daleko víc, stačí nahlednout do letového kalendáře speciálně vytvořený pro Turín.

Do Itálie bez přestupu!

Tímto letem do Itálie ušetříme nejen spoustu peněz, ale také hromadu času, které bychom jinak strávili například v autě. Odlétá se z letiště Praha - Václav Havel Prague airport (PRG) - Česko a přilétá se na Turín (TRN) Torino Caselle airport - Itálie. V italském Turíně budeme už za půldruhé hodiny. Letí se v režii irského dopravce Ryanair.

Přeprava zavazadel u Ryanair

Sbal se do palubního zavazadla a letíš bez doplatku! U Ryanair to je taška, případně malý kufr do rozměrů 40 x 25 x 20 cm a hmotností do 10 kg.

Akční letenky do Turína

 

TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

Aktuální přehled na turistickou sezónu 2022 a 2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.