HIT! Ryanair - Itálie - Kampánie - levné letenky Neapol z Prahy (tam a zpět) od 402,- Kč

HIT! Ryanair - Itálie - Kampánie - levné letenky Neapol z Prahy (tam a zpět) od 402,- Kč
Rezervace letenky

V zákulisí se hovořilo o extra levných letenkách do Itálie při odletech z Česka a dnes tuto domněnku potvrzujeme. Po exkluzivní nabídce na letenky do Říma z Prahy a zpět od 297,- Kč můžeme zaostřit pozornost i na Kampánii. Ryanair teď dominuje s lowcost letenkami do Neapole s odlety z našeho hlavního města od 402,- Kč!

Dostupnost: Nyní je nejlepší doba jak na rezervaci předsezónní letenky do Itálie, tak i té sezónní. Podíváme li se blíže na termíny a ceny, uvidíme nejlevnější letenky Neapol z Prahy na duben. To je právě od 402,- Kč. Lety na léto se dají koupit od 937,- Kč (začátek léta).

Lowcost lety jsou jako burza. Vidíte dobrou nabídku? Hned po ní skočte! Jakmile máte hotovou rezervaci i včetně platby kartou, už vám levné letenky nikdo nevyfoukne.

Podrobnosti letu: Odlétá se na palubě letecké společnosti Ryanair z letiště Praha (PRG) Václav Havel - Česká republika. Přílety jsou na letiště Neapol (NAP) Capodichino airport - Kampánie - Itálie.

Dopravce: Ryanair

TIP: Přehled levné letenky do Itálie

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.