HIT! Ryanair ✈ Dánsko - levné letenky Billund z Vídně na jaro a léto ↔ od 825 Kč

HIT! Ryanair ✈ Skandinávie - Dánsko - levné letenky Billund z Vídně na jaro a léto ↔ od 825 Kč
Rezervace letenky

V Billundu, městě největšího zábavního parku LEGO na světě, LEGOLAND® Billund Resort, můžete za velmi příznivou cenu zaletět nízkonákladovými letenkami od Ryanair z Vídně za 826 Korun. Přijďte se připojit k neuvěřitelně zábavnému dobrodružství v srdci LEGO světa. V Billundu je pro celou rodinu o neomezenou zábavu 100% postaráno!

Kdy letět do Billundu?

Přiletět do Billundu se nyní stává cenově dostupnějším díky nízkonákladovým letenkám od Ryanairu, které jsou k dispozici na lince z Vídně od 15. dubna do 28. října. V nejlevnějším měsíci, květnu, jsou letenky do Billundu prodávány za cenu od 826 Kč. Navštivte tuto fascinující destinaci ii během letních prázdnin (nestojí o moc víc) nebo kdykoliv jindy v průběhu turistické sezóny a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v zábavním parku LEGOLAND Billund Resort.

Jak poletím do Billundu?

Ryanair nabízí pravidelné lety z Vídně (VIE) na letiště Billund (BLL) v Dánsku. Letiště v Billundu se nachází asi 3 km jihozápadně od centra města.

Vídeňské letiště se nazývá Vídeň Schwechat International Airport a má zkratku VIE. Je to největší a nejdůležitější letiště v Rakousku. Ryanair operuje z terminálu 1 na VIE.

Let z Vídně do Billundu trvá zhruba 1 hodinu a 40 minut a v závislosti na sezóně se koná 2-3krát týdně. Po příletu do Billundu se pasažéři ocitnou na letišti Billund (BLL), které má jednu terminálovou budovu a je dobře propojené s městem i okolními regiony.

Jak se dopravím z letiště do Legolandu?

Z letiště Billund (BLL) se na Legoland dostanete několika způsoby:

Autobusem: Nejlepší možností je jet autobusem č. 384 z letiště Billund přímo na zastávku Legoland. Autobusy jezdí pravidelně a jízdní řády jsou přizpůsobeny příletům letadel. Cesta trvá asi 15 minut.

Taxíkem: Na letišti najdete taxíky, které vás převeze až k Legolandu. Tato možnost je sice pohodlná, ale také nejdražší.

Pronájem auta: Pokud chcete mít větší volnost a svobodu při návštěvě okolí Legolandu, můžete si pronajmout auto na letišti.

Je důležité vědět, že Legoland má vlastní zastávku autobusu, která se nachází přímo před parkem. Vzhledem k tomu, že park má velkou návštěvnost, je doporučeno zakoupit si vstupenky předem online a vyhnout se tak frontám u pokladny.

Náš tip

Levné lety do Dánska jsou k dispozici od různých leteckých společností. Ryanair létá z Vídně a Prahy do Kodaně za cenu od 1.016 Kč. Austrian Airlines má také linku z Vídně do Kodaně za 2.490 Kč. To jsou aerolinky, jenž poskytují cestovatelům možnost navštívit Dánsko za lepší ceny.

Akční letenky Billund

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.