HIT! Ryanair ✈ Chorvatsko - levné letenky do Zagrebu z Bratislavy na letní prázdniny ↔ od 298 Kč

HIT! Ryanair ✈  Chorvatsko - levné letenky do Zagrebu z Bratislavy na letní prázdniny ↔ od 298 Kč
Rezervace letenky

Pozor, pozor! Tak tohle je něco! Už jste měli to štěstí se dostat do Chorvatska a zpátky za tři stovky? Ano, čtete dobře... tohle je cena, za kterou si dáte možná tak oběd v restauraci. Nyní si takovou částku pořídíme letenky do Zagrebu 298 Kč a to i včetně zpáteční cesty. Hlavním předpokladem je, že poletíme z letiště v Bratislavě.

Dostupnost levných letenek do Zagrebu

Další šokující zprávou je, že za 298 Kč můžeme letět do Chorvatska o probíhajících letních prázdnin. Na tři stovky vychází hromada volných míst na červenec (doporučujeme například datum 20. - 27.7 2022) a podobně je na tom i nabídka letenek do Zagrebu z Bratislavy na srpen.

Jak poletím do Zagrebu?

Letí se v režimu lowcost s aerolinkami Ryanair. Odlétá se ze slovenského letiště M. R. Štefánika v Bratislavě a přilétá se na letiště Záhřeb (ZAG) Zagreb airport - Chorvatsko. Let trvá pouze necelou hodinu.

Zavazadla

Zdarma se u Ryanair přepravuje kabinové zavazadlo 40 x 25 x 20 cm. Se zakoupeným prioritním nástupem na to jsou zavazadla dvě (druhé je 55 x 40 x 20 cm).

Akční letenky do Zagrebu

 

Další levné letenky do Chorvatska

Rijeka, Zadar, Pula, Dubrovnik, Split - aktuální přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.