HIT! Ryanair - Chorvatsko - Istrie - levné letenky Pula z Vídně na léto (tam a zpět) už za 821,- Kč

HIT! Ryanair - Chorvatsko - Istrie - levné letenky Pula z Vídně na léto (tam a zpět) už za 821,- Kč
Rezervace letenky

Uplynul jenom týden co jsme psali článek o obousměrných letenkách na chorvatskou Istrii za tisíc korun a máme tady další slevu a k tomu i atraktivní termíny na léto. Pro pomalější z vás je tu druhá šance objednat si lowcost letenky Pula s odletem z Vídně už za 821,- Kč a to se bavíme o ceně za zpáteční let s jedním zavazadlem.

Ještě před týdnem (14. března) sezónních letenek do Puly za nízkou cenu moc nebylo. Vše většinou na jaro a léto s výrazným příplatkem. Nyní ale podstatně zlevnily tyto letenky na Istrii a to hlavně na začátek léta. Chyťněte si úlovek v podobš letenky do Chorvatska na léto už za 821,- Kč a podstatně vám to sníží cestovní náklady a ještě pohodlně letadlem. Odlet 22. června a návrat 29.6. se jeví jako nejpovedenější kombinace,

Vídeň jako odletové místo po odletech z Prahy Češi využívají jakožto druhé nejčastější. Od Brna je to totiž do Vídně asi stejně daleko, jak z Brna do Prahy. Přímý let z Vídně (VIE) na Pula airport (PUY) trvá jen hodinu. Sebou bez doplácen máme i jedno kabinové zavazadlo.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled akční letenky Chorvatsko na rok 2022

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.