HIT! Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Zadar z Vídně (tam a zpět) od 364,- Kč

HIT! Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Zadar z Vídně (tam a zpět) od 364,- Kč
Rezervace letenky

Jste li z okolí Brna a chystáte se do Chorvatska? Tohle vás bude zajímat. Před začátkem jara to Ryanair drtí nízkými cenami letenek, které vás posadí na zadek. Letenka levnější než tuzemská jízdenka? V této době příjemná realita! Mrkněte na dnešní levné letenky do Zadaru s odlety z Vídně od 367,- Kč i včetně letu zpátky.

Dostupnost: Možná jste si všimli pravidelných tipů na Zadar. Ty jsou ale vhodné většinou jenom pro Pražáky. Lety na Zadar z Vídně teď ale u Ryanair startují na čtvrtinové ceně. Do Chorvatska se s tímto leteckým spojem dopravíme od 27. března. Nejméně ale zaplatíme za letenky do Dalmácie na následující měsíc. Lety na hlavní letní sezónu se dají koupit pod tisíc korun.

Stručné informace k letu: Odlétá z Vídně - letiště Schwechat (VIE) a přilétá se na Zadar Airport za jednu hodinu. Zpáteční let a jedno kabinové zavazadlo je v ceně.

Lety z Česka (Praha - Zadar a zpět) nyní prodává Ryanair od částky 931,- Kč.

Na českém trhu najdeme i třetí alternativu letů na Zadar. Na starosti ji má opěr Ryanair a vede z německého Norimberku (od 881,- Kč) se sezónními letenkami na letní prázdniny.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled levné letenky do Chorvatska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.