HIT! Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (a zpět) od 389,- Kč

HIT! Ryanair - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (a zpět) od 389,- Kč
Rezervace letenky

Létáte rádi za pár korun? Ryanair dnes zlevnil hromadu svých nízkonákladových letů po Evropě. Mezi největší zářezy patří nabídka na jarní lety do Chorvatska od 389,- Kč. Těšit se můžeme na starobylé město Dubrovnik z Vídně v historické Dalmácii. Za tuto cenu se dopravíme tam a zpátky. Letenky platí jen do vyprodání.

Nejlevnější letenky do Dubrovniku z Vídně od Ryanair si teď pořídíme na duben. Okolní termíny blížící se létu ale taky nevychází vůbec cenově špatně. I na červen se dokážeme dostat na cenu okolo tisíce korun.

Oproti minulému měsíci nám tyto letenky do Chorvatska zlevnily až skoro o polovinu, tak toho využijte.

Přímý let letecké společnosti Ryanair startuje z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a končí na letišti Dubrovnik (DBV) airport - Chorvatsko. Trvá letu je půldruhé hodiny. Nedoplacíme za jedno příruční zavazadlo, které nám bohatě postačí.

Dopravce: Ryanair

Jenom pro srovnání, letenky do Dalmácie na trase Dubrovnik z Vídně prodává i Wizz Air, tam ale začínáme na čtyřnásobku ceny (od 1.509,- Kč).

Dubrovnik, Zadar, Zagreb, Split, Pula. To jsou chorvatská letoviska, kam si zaletíme za bakšiš. Všechno podstatné uvidíte na stránce levné letenky do Chorvatska.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.