HIT! Ryanair - Bulharsko - levné letenky Sofie z Bratislavy (zpáteční) od 246,- Kč

HIT! Ryanair - Bulharsko - levné letenky Sofie z Bratislavy (zpáteční) od 246,- Kč
Rezervace letenky

Představujeme vám vůbec nejlevnější letenky měsíce března. Jestli máte už samotné létání jako koníček, máme pro vás bezva netradiční tip na let do Bulharska v řádu pár korun. Jde o nízkonákladový spoj aerolinek Ryanair na trase do hlavního města Sofie. Zpáteční linka s odletem ze slovenské Bratislavy se prodává od 246,- Kč!

O Sofii se říká, že je to kulturní centrum Bulharska. Určitě tu najdete plno památek, parků a taky široké bulváry. Sofie je také obklopena horami a to je pro cestovatele mířící do této části Bulharska důležitý artikl.

Dostupnost: Za tuhle cenu si nekoupíte ani vlakovou jízdenku z jednoho konce naší republiky na druhý konec. Kdy vyrazit? Levné letenky do Sofie z Bratislavy od Ryanair doporučujeme objednat na konec března, duben, květen a červen, to stojí letenka úplně nejméně. Za letní prázdniny si vyrázně připlatíme.

Linka startuje z letiště Bratislava (BTS) M.R. Štefánika airport - Slovensko a přistání je na Sofie (SOF) Sofia Vrazhdebna airport - Bulharsko. Zpáteční let a jedno kabinové zavazadlo máme už v ceně.

Tip: TOP 10 akční letenky do Bulharska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.