HIT! Řecko ✈ sezónní letenky na ostrov Kréta z Norimberku na červenec ↔ jen za 1.442 Kč

HIT! Řecko ✈ sezónní letenky na ostrov Kréta z Norimberku na červenec ↔ jen za 1.442 Kč
Rezervace letenky

Dnes se dějí věci! Sháníte právě teď o prvním prázdninovém víkendu letenky do Řecka na hlavní letní turistickou sezónu, která už začala a je v plném proudu? Bydlíte li v západních Čechách, doporučujeme dnešní levné letenky na Krétu s odletem z německého města Norimberk. Proč? Už za týden můžeme letět a to jen za 1.442 Kč!

Dostupnost letenek na Krétu s odletem z Norimberku

Tady není čas otálet. Nejlevnější letenky na Krétu (Chania) z Norimberku v tuto chvíli u Ryanair případají na datum 9. až 19. července 2022. Tenhle termíny není jediný, ale vychází podstatně nejvýhodněji. Do Řecka (Kréta) můžete létat až do konce turistické sezóny 25. října 2022.

Jak se dostanu na Krétu?

Letět z Norimberku dává smysl i z hlediska toho, že ho český turista mezi německými městy vyhledává nejčastěji. Prohlídka města + koupačka v Řecku, to určitě neurazí žádného dobrodruha. Samotný nízkorozpočtový let z Norimberku (NUE) vede na letiště Chania (CHQ) Souda airport - Řecko. Na ostrově budeme s Ryanairem za 3 hodiny.

Přeprava zavazadel u Ryanair

Sbalte se do palubního zavazadla (40x20x25 a 8 kg) a letíte bez doplatku.

Akční letenky na Krétu

 

Přehled všech verzí levných letů na Krétu

Na ostrov se létá 8 různými způsoby. Dá se letět z Prahy, Krakova, Vídně, Budapešti a dnes zmíněného Norimberku. Přehled letenek na Krétu zde.

 

TOP 15 nejlevnějších letenek do Řecka

Soluň, Mykonos, Athény, Korfu, Kos, Kalalamata, Santorini - aktuální přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.