HIT! Řecko pod tisícovku ✈ Jarní letenky na ostrov Korfu z Vídně a Bratislavy ↔ již od 869 Kč

HIT! Řecko pod tisícovku ✈ levné letenky na ostrov Korfu z Vídně ↔ již od 869 Kč
Rezervace letenky

Jarní Řecko tam a zpátky do tisíce Korun? Zhruba před dvěma týdny jsme avizovali zlevnění letů na krásný ostrov Korfu (Kerkyra) při odletech z Bratislavy, které startovaly na částce 1.438 Kč. Tato lowcost linka zlevnila o více než pět stovek. Momentálně jsou však atraktivní také zpáteční letenky na Korfu s odletem z Vídně již od 869 Kč!

Přehled letenek na Korfu s cenou do tisícovky

1. Ryanair - Řecko - letenky na Korfu z Vídně od 869 Kč - cestovní období 28. březen až 28. říjen 2023

2. Ryanair - Řecko - letenky na Korfu z Bratislavy od 893 Kč - cestovní období 26. březen až 27. říjen 2023

Obousměrné lety v obou případech vedou přímo na letiště Kerkyra (CFU) I Kapodistrias airport - Korfu - Řecko. Let sfoukneme do dvou hodin.

Upozorňujeme, že již za pár minut může být vše jinak. Ryanair si s cenami dělá co chce a ty létají nahoru a dolů jako na burze. Vychytejte včas výhodné datum a ušetřete na letence do Řecka.

Náš tip

pro plnost přikládáme ještě dalších 5 méně atraktivnějších s letenkami na Korfu.

Akční letenky na Korfu (Kerkyra)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.