HIT! Řecké ostrovy od tisícovky - akční letenky na ostrov Lefkada z Vídně ↔ 1.025 Kč

HIT! Řecké ostrovy od tisícovky - akční letenky na ostrov Lefkada z Vídně ↔ 1.025 Kč
Rezervace letenky

Jónské ostrovy ukrývají jeden z největších cestovatelských pokladů Řecka. Nejkrásnější pláže s průzračné modrým mořem až přechází zrak. Výhledy na rozkvetlou zeleň, nedotčené vesničky. Řeč je o ostrově Lefkada. Český dobrodruh si na Lefkadu může pořídit obousměrné letenky již od 1.025 Kč! Stačí letět z Vídně.

Kdy se dostanu na Lefkadu?

Aktuální cestovní období začíná odletem pozítří, tedy 24. července 2022 s návraty do 27. října 2022.  Níže je nacenění na konkrétní měsíce.

- červenec od 2.667 Kč

- srpen od 2.177 Kč

- září od 1.932 Kč

- říjen od 1.025 Kč

Jak se dopravím na ostrov Lefkada?

Odlety probíhají na palubě letecké společnosti Ryanair z vídeňského letiště Schwechat. Následuje přímý let, nikoliv na Lefkadu, nýbrž do zhruba 20 km vzdáleného města Preveza (PVK). Samotný let do Řecka trvá asi dvě hodiny.

Kolik zavazadel si přepravím na Lefkadu?

Zde jsou dvě nejžádanější možnosti. První klasicky jen s příručním zavazadlem 40x25x 20 cm. Druhá možnost je zakoupit priority boarding, kde získáte přednostní nástup na palubu, u kterého máme i dopravu velkého příručního zavazadla do 55x40x20 a 10 kg.

 

Další levné letenky do Řecka?

Nejžádanější letenky těchto dní jsou Soluň z Bratislavy od 935 Kč, Mykonos z Vídně od 961 Kč, Kefalonia z Vídně od 1.025 Kč, Kos od 1.178 Kč, Santorini z Vídně od 1.418 Kč, Athény od 1441 Kč, pak taky na Korfu od 1.441 Kč a nebo Zakynthos od 1.576 Kč.

Akční letenky do Řecka TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.