HIT! Řecké ostrovy na letní prázdniny jen za tisícovku - levné letenky Mykonos z Vídně (a zpět) 1.082,- Kč

HIT! Řecké ostrovy na letní prázdniny jen za tisícovku - levné letenky Mykonos z Vídně (a zpět) 1.082,- Kč
Rezervace letenky

Do Řecka v hlavní letní turistické sezóně jenom za cca tisíc korun? Cestujte chytře! Jako jehla v kupce sena byla zašitá sezónní letenka do Řecka. Na myslí máme tarif maďarské letecké společnosti Wizz Air - levné letenky na Mykonos z Vídně. Při bližším zkoumání jsme přišli na to, že nejlevnější lety jsou na letní prázdniny.

Letenky do Řecka si rychle objednejte, než to za vás udělá někdo jiný. Nejlevnější letenky na Mykonos z Vídně od Wizz Air si teď můžeme booknout na červenec a srpen, tak neváhejte. Taková cena se netýká odletů ve všechny dny, nýbrž jen ty vybrané, po kterých je největší hlad.

Jestli se vám ještě nepodařilo letět do Řecka v hlavní turistické sezóně a třeba i konkrétně na Mykonos za pouhou tisícovku a drobné, máte jedinečnou možnost. Sezónní nabídky teď obvykle naopak mají nejvyšší cenu.

Wizz Air odlétá na řecký ostrov Mykonos z letiště ve Vídní (VIE) - letiště Schwechat a letí přímo na letiště Mykonos (JMK) Mykonos Greece airport - Řecko a zvládně to za 2h a 20min. To stejné nás čeká při zpáteční cestě. Stačí vám příruční zavazadlo? Jeho doprsvu máte grátis.

Dopravce: Wizz Air

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.