HIT! Portugalsko - levné letenky Porto s odletem z Vídně (tam a zpět) od 420,- Kč

Doporučujeme! Portugalsko - levné letenky Porto s odletem z Vídně (tam a zpět) od 420,- Kč
Rezervace letenky

Jeden týden v Itálii, druhý ve Španělsku a třetí v Portugalsku? Když stojí například letenka do Portugalska 420,- Kč a zdaleka není jediná, tak jsou všechny přesuny mezi městy a státy daleko jednodušší. Ryanair bojuje s konkurencí o zákazníky tím nejlepším možným způsobem. Je libo ochutnat portské víno přímo z oblasti?

Asi jen málokdo ví, že do Porta se nabízí až 7 tarifů. 5 lowcostů a 2 klasické. Ryanair tam létá z Vídně, Berlína, Krakova a Norimberku. Wizz Air létá do Porta z Vídně a Lufthansa a TAP air Portugal tam létají z Prahy. Jednoznačněj nejzajímavější a nejžádanější variantou jsou levné letenky Porto z Vídně od 420,- Kč v podání Ryanair.

Dostupnost: Cestovní období 26. leden 2022 až 28. říjen 2022. Na letišti Porto airport (OPO) budeme z Vídně za 3 hodiny a 25 minut. Stačí kabinové zavazadlo a nic se už nedoplácí.

Další žádané tipy na letenky do Portugalska najdete na této stránce. Včera to byl nádherný Lisabon z Vídně a zpátky za 524,- Kč. Dále doporučujeme také lety na ostrov Madeira.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.