HIT! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky Hurghada z Prahy ↔ 4.890 Kč

HIT! Pegasus Airlines ✈ Egypt - akční letenky Hurghada z Prahy ↔ 5.790 Kč
Rezervace letenky

Smartwings to na lince z České republiky do egyptské Hurghady bude mít čím dál více složitější. Na podzim ji totiž drtí konkurence. Nejdříve s odlety z Prahy z Prahy začala nabízet letenky Turkish Airlines v relaci 5.790 Kč. Ještě o tisíc Korun lepší podmínky teď představila Pegasus Airlines. Praha - Hurghada a zpět už za 4.890 Kč.

S Pegasus Airlines do Egypta z ČR jen za 4.890 Kč!

Koupačka v moři a válení se na pláži v lednu? S aerolinkou Pegasus Airlines to není vzdálená ani drahá představa. Kdo stihne reagovat na tyto akční letenky Hurghada z Prahy, nechť plánuje cestu mezi 11. lednem až 26. únorem 2023.

Do Egypta s jedním krátkým přestupem

Jak poletím do Egypta? Odlétá se na palubě tureckých lowcostových aerolinek Pegasus Airlines z pražského letiště Václava Havla (PRG) - Česko. Poté nás čeká přestup v tureckém Istanbulu (SAW) - Sabiha Gokcen. Poté se pokračuje k příletu na Hurghada (HRG) Hurghada Airport - Egypt. V ceně je také návrat a doprava palubního zavazadla.

Náš tip

Akční lety Hurghada z Prahy od Turkish Airlines se vyprodaly během jediného dne. Podobný osud čeká ještě o tisíc korun levnější letenky do Egypta od Pegasus Airlines. Momentálně do Hurghady nejsou levnější ani lowcosty od Wizz Air a EasyJet. Jak je na tom česká Smartwings? Ta sice létá již od tohoto měsíce až do konce května, cena 8.290 Kč ovšem není zase tak růžová.

Akční letenky Hurghada

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.