HIT! 🇿🇼 Lufthansa - Zimbabwe - levné letenky Viktoriiiny z Prahy (zpáteční) 11.990,- Kč

HIT! Lufthansa - Zimbabwe - levné letenky Viktoriiiny z Prahy (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Zavřete ústa, aby vám pro samý údiv nespadla brada. Je tu exkluzivní, jedinečná a neopakovatelná akční nabídka pětihvězdičkové německé aerolinky Lufthansa. Přesně po 5 letech tu máme tip na rezervaci levné letenky do Zimbabwe. Cílem jsou dechberoucí Viktoriiny vodopády. Lufthansa tam nyní létá v akci jen za 11.990,- Kč!

Když jsme v roce 2017 psali o levných letenkách letenkách do Zimbabwe, rezervovali jsme za čtrnáct tisíc tarify Ethiopian Airlines. Nyní je to však 5* Lufthansa a s ní ještě o dva tisíce  levněji. To je sen!

Dostupnost: Levné letenky na Viktoriiny vodopády z Prahy od Lufthansy je možné objednávat na vybrané datumy (dle letového kalendáře) od 12. května do 10. července 2022.

Odlety do Zimbabwe jsou z Prahy a vedou přes Frankfurt. Přílety Victoria Falls (VFA) Victoria Falls airport - Zimbabwe.

Zavazadla: 1 příruční + 1 odbavené v ceně letenky do Zimbabwe zdarma. Letět s Lufthansou, rovná se letět s nadprůměrnou aerolinkou, která má dle certifikace 5 hvězdiček.

Dopravce: Lufthansa

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.