HIT! Lufthansa ✈ USA - levné letenky do New Yorku z Mnichova bez přestupu s 5* aerolinkou ↔ 8.790 Kč

HIT! Lufthansa ✈ USA - levné letenky do New Yorku z Mnichova bez přestupu ↔ 8.790 Kč
Rezervace letenky

Je tady další překvapení od německých národních aerolinek Lufthansa! Pětihvězdičková aerolinka dokázala skloubit tři hlavní aspekty, které hledáme u letů za "velkou louži". Je to přímý let, výhodná cena a taky nad standardní kvalita služeb. A kam takhle vyrazit? No přece do "Big Apple"! Seznamte se se zpáteční letenkou za pouhých 8.790 Kč.

Kdy letět s Lufthansou do New Yorku bez přestupu?

1. Lufthansa - USA - Newark z Mnichova za 8.790 Kč - cestovní období 9. listopad 2022 až 30. březen 2023.

2. Lufthansa - USA - New York z Mnichova za 8.790 Kč - cestovní období 1. listopad 2022 až 29. červen 2023.

Informace k letům do New Yorku

Tyto přímé lety do USA vypravuje pětihvězdičková letecká společnost Lufthansa. Odlety jsou z letiště Mnichov (MUC) - Německo a přílety podle zvolené varianty buď na letiště New York (EWR) - Newark Liberty airport a nebo na letiště New York (JFK) John F Kennedy airport. Přímé lety do New Yorku trvají okolo 9 hodin.

Doprava zavazadel

Zdarma u těchto zpátečních letenek je jedno příruční zavazadlo. Jeho limity jsou do hmotnosti 8 kg o maximálních rozměrech 55 x 40 x 23 cm. Další se dají přikoupit.

Přímé lety do New Yorku od 5* Lufthansy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.