HIT! Lufthansa ✈ USA - Kalifornie - přímé akční letenky San Francisco z Mnichova s 5* aerolinkou 11.990 Kč

TIP! Lufthansa ✈ USA - Kalifornie - přímé akční letenky San Francisco z Mnichova s 5* aerolinkou 11.990 Kč
Rezervace letenky

Pětihvězdičková letecká společnost Lufthansa je v těchto dnech na trhu s akčními letenkami opravdu velmi aktivní. Je tady dalších z lákavých tripů do Spojených států amerických. Tentokrát je tu šance na výhodný let do Kalifornie. Koukněte na možnost rezervace zpáteční akční letenky San Francisco s odletem z Mnichova za 11.990 Kč.

Kdy letět do San Francisca?

Lufthansa uvolnila volná místa už od podzimu. Letenky do San Francisca z Mnichova připadají na cestovní období od 8. listopadu 2022 do 28. května 2023.

Do San Francisca bez přestupu!

Tohle je výhoda jako hrom. Na této akční lince od Lufthansy nemusíte cestou do Kalifornie vůbec přestupovat. Přímé lety do USA začínají na letišti Mnichov (MUC) - Německo s příletem na  letiště San Francisco (SFO) airport - Spojené státy americké. Doba letu je cca 11 hodin. Návrat probíhá stejně, jen v opačně.

Přeprava zavazadel

V ceně levné letenky je zahrnuta přeprava jednoho palubní zavazadla.

Tip redakce

Taková příležitost se nabízí jednou za uherský rok. Vyplatí se tedy nezaváhat.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.