HIT! Lufthansa ✈ Tunisko - akční letenky Tunis z Krakova a Prahy s 4* aerolinkou ↔ 2.990 Kč

HIT! Lufthansa ✈ Tunisko - akční letenky Tunis z Krakova a Prahy s 4* aerolinkou ↔ 2.990 Kč
Rezervace letenky

Kouzelné uličky tuniské mediny, nekonečné mozaiky Bardo Museum a živý ruch moderního města dávají Tunisu jedinečnou atmosféru. Město ležící na břehu Středozemního moře, nabízí nezapomenutelné gastronomické zážitky s výraznými středomořskými chutěmi. Jak se tam vlastně dostat? Máme pro vás tip na letenky do Tunisu už za 2.990 Kč!

Tunisko letecky s 4* aerolinkou jen za 2.990 Kč!

Tarif nadprůměrné letecké společnosti Lufthansa má turbulentní vývoj. Linka z Prahy se objevila poprvé v dubnu. Tehdy letenky do Tunisu stály 4.990 Kč. Minulý měsíc to bylo 4.290 Kč a aktuálně je to 3.990 Kč! K tomu si přidejte nové akční letenky do Tuniska s odlety z Krakova, které využívají hlavně obyvatelé Severomoravského kraje a Slezska a stojí dokonce ještě o tisícovku méně (2.990 Kč)!

Dopravce: Lufthansa

Období cesty: listopad 2023 až březen 2024

Odlety: Krakova (KRK) nebo Praha (PRG)

Přestup: (FRA) Frankfurt Intl Německo

Přílet: Tunis (TUN) Carthage Arpt Tunisko

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

1. Autobus: Můžete využít autobusovou linku TUT, která je nejlevnější možností. Jízda trvá přibližně 30-40 minut a cena se pohybuje kolem 1-2 TND (tuniský dinár).

2. Metro: Máte také možnost cestovat metrem, který vás dopraví do centra Tunisu. Cena za jízdenku je přibližně 2-3 TND a doba cesty závisí na konkrétní zastávce.

3. Taxi: Taxi je pohodlnou možností, ale cena je obvykle vyšší než u veřejné dopravy. Očekávejte cenu kolem 10-20 TND a dobu cesty asi 20-30 minut, v závislosti na provozu.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete nezávislost a pohodlí, můžete si pronajmout auto na letišti a sami se dostat do centra Tunisu. Ceny za pronájem se liší v závislosti na typu vozu a délce pronájmu.

Je důležité si uvědomit, že ceny a doby cest se mohou lišit v závislosti na aktuálních podmínkách a provozu. Doporučuje se vždy ověřit aktuální informace a připravit si dostatečný čas na cestu z letiště do centra Tunisu.

Co dělat v Tunisu a okolí?

Mrkněte na seznam 15 atrakcí, lákadel a zajímavostí v Tunisu a jeho okolí:

1. Medina Tunisu: Procházejte úzkými uličkami starého města, kde se nachází tradiční bazary, historické památky a autentická atmosféra.

2. Bardo muzeum: Navštivte toto významné muzeum, které se nachází v bývalém paláci a nabízí bohatou sbírku římského umění a mozaik.

3. Katedrála Saint Vincent de Paul: Obdivujte tuto impozantní katedrálu s nádhernou architekturou a bohatou historií.

4. Karthágo: Přidejte se k prohlídce starobylého města Karthágo, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí pohled do antických ruin a historie.

5. Sidi Bou Said: Navštivte malebnou vesnici Sidi Bou Said, která je známá pro své modré a bílé domy, úzké uličky a úchvatné výhledy na moře.

6. El Djem: Zajděte na výlet do města El Djem a prohlédněte si největší dochovaný římský amfiteátr v severní Africe.

7. Oáza Tozeur: Objevte krásu pouštní oázy Tozeur a prozkoumejte její palmové háje, tradiční architekturu a fascinující pouštní krajiny.

8. Sousse: Zavítejte do přístavního města Sousse, kde se nachází nádherná medina, pevnost a krásné pláže.

9. Matmata: Navštivte tradiční podzemní domy v Matmatě, které jsou charakteristické pro tuto oblast a sloužily jako kulisy pro filmy Star Wars.

10. Dougga: Vydejte se do starověkého města Dougga, které je také zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí nádherné archeologické naleziště.

11. Hammamet: Odpočiňte si na plážích a procházejte se úzkými uličkami v přímořském letovisku Hammamet.

12. Kairouan: Obdivujte historické centrum Kairouanu, které je považováno za čtvrté nejsvětější muslimské město a nabízí nádherné mešity a architekturu.

13. Cap Bon: Prozkoumejte krásný poloostrov Cap Bon, kde najdete malebné rybářské vesnice, vinice a úchvatné pobřežní scenérie.

14. Salambo: Navštivte archeologické naleziště v Salambo a prozkoumejte zbytky starověkého Kartága.

15. Tabarka: Vychutnejte si pobyt v přímořském letovisku Tabarka, kde můžete relaxovat na pláži, potápět se v krásném podmořském světě a navštívit místní přístav.

Tunis a jeho okolí nabízí bohatou historii, kulturu a přírodní krásy, které vás určitě ohromí.

Akční letenky do Tuniska

Náš tip

Další levné letenky do Tuniska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.