HIT! 🇵🇦 Lufthansa - Panama - levné letenky Panama City z Norimberku a Drážďan s 5* aerolinkou (zpáteční) 8.390,- Kč

HIT! Lufthansa - Panama - levné letenky Panama City z Norimberku a Drážďan s 5* aerolinkou (zpáteční) 8.390,- Kč
Rezervace letenky

Další vyjímečný cestovatelský tip měsíce dubna na sebe nenechává dlouho čekat. Je tu nová pozvánka k cestování bez cestovky do Střední Ameriky. Před týdnem jsme se seznámili s akčními lety do Panamy od KLM. Na trh ovšem vstupuje pětihvězdičková letecká společnost Lufthansa s akcí letenky Panama City už za 8.390,- Kč.

Lufthansa je nadstandartní německá letecká aerolinka a taky má právem v hodnocení aerolinek 5 hvězdiček. Aktuální zpáteční levné letenky Panama City okolo osmi tisíc vedou z německých letišt Norimberk a Drážďany. Letět do Panamy za 8.390,- Kč? To nepamatujeme!

Dostupnost: Ta se u obou tarifů do Střední Ameriky společnosti Lufthansa trošku liší. Norimberk - Panama City a zpět je možné u Lufthansy bookovat na odlety od 11. října s návraty do 29. listopadu. Linku Drážďany - Panama City a zpět si bookneme za 8.590,- Kč na odlety od 13. září do 29. listopadu.

Létá se přes Frankfurt s přílety na letiště Panama City, Panama (PTY) Tocumen airport - Panama.

Zavazadla: 1 ks příruční je v dopravě zdarma.

Dopravce: Lufthansa

TIP: Přehled všech aktuálních akčních letenek do Panamy

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.