HIT! Lufthansa ✈ Normanské ostrovy - akční letenky na ostrov Jersey z Mnichova ↔ 3.790 Kč

TIP! Lufthansa ✈ Normanské ostrovy - akční letenky na ostrov Jersey z Mnichova ↔ 3.790 Kč
Rezervace letenky

Je tu velmi netypická a netradiční pozvánka na Normanské ostrovy. Čtyřhvězdičková letecká společnost Lufthansa na konci pracovního týdne překvapuje zpáteční akční letenkou na tamní největší ostrov Jersey, který najdeme v Lamanšském průlivu mezi Francií a Británií. K dispozici jsou obousměrné levné lety z Mnichova za příjemných 3.790 Kč.

Kdy letět na Normanské ostrovy?

Levné letenky na Jersey z Mnichova v cenové relaci 3.790 Kč je možné objednávat na odlety od začátku podzimu, viz kalendář s termíny 23. září až 28. říjen 2023.

Jak se letí na ostrov Jersey?

Odlétá se z letiště Mnichov (MUC) Munich Intl Arpt Německo s přímým spojením na letiště Jersey (JER) States Airport Velká Británie. Na Normanských ostrovech budeme s aerolinkou Lufthansa za dvě hodiny letu. V ceně je samozřejmě i zpáteční let do Mnichova. 1 zavazadlo se přepravuje zdarma.

Náš tip

Akční letenky do Normandie jsou vzácné. Za dobu mnoha let monitorování výhodných leteckých tripů takovou akci na českém trhu nepamatujeme, tak si ji nenechte ujít.

Akční letenky Normandie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.