HIT! Lufthansa ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Berlína a Drážďan ↔ 10.990 Kč

HIT! Lufthansa ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Berlína a Drážďan ↔ 10.990 Kč
Rezervace letenky

Obklopeno zelenými horami a srdcem pulsujícím kulturou a uměním, leží hlavní město Kostariky. San Jose je úchvatným mixem tradiční architektury, moderního života a úchvatných přírodních krajin, nabízejících nepřeberné možnosti pro cestovatele. Nyní s obousměrnou letenkou do San Jose z Německa od Lufthansy jen za 10.990 Kč!

Letenky do Kostariky v akci jen za 11 tisíc !

Lufthansa nastolila podmínky letů do Kostariky, které tady nebyly od února roku 2022. Za částku 10.990 Kč se nabízí dvě verze akční letenky do San Jose. Při odletu z Drážďan a taky Berlína. Níže najdete další podrobnosti.

Dopravce: Lufthansa

Cestovní období: srpen 2023 až listopad 2023

Odlet: Drážďany (DRS), nebo Berlín (BER) Německo

Přestup: Frankfurt (FRA) Frankfurt Intl Německo

Přílet: San Jose, Costa Rica (SJO) Juan Santa Maria Intl, Kostarika

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Juan Santamaría v San Jose, Costa Rica, máte několik možností, jak se dostat do centra města. Zde je seznam dopravy seřazený podle ceny a doplněný cenami a časy dopravy (časy mohou být orientační a závisí na aktuální dopravní situaci):

1. **Autobus**: Autobusová doprava je nejlevnější možností. Cesta do centra města trvá obvykle 30-45 minut. Cena se pohybuje kolem 1 000 až 1 500 CRC (15-25 Kč).

2. **Společnosti Uber a Taxi**: Uber a taxi jsou dostupné přímo před terminálem. Jízda do centra města obvykle trvá 20-30 minut, a cena se pohybuje kolem 10 000 až 15 000 CRC (160-240 Kč).

3. **Pronájem auta**: Pokud preferujete nezávislost, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny za pronájem auta se liší podle typu vozidla a doby pronájmu.

4. **Transferové služby**: Některé společnosti nabízejí transferové služby z letiště do hotelu. Ceny se liší podle vzdálenosti a typu vozidla.

5. **Vlak**: V současné době neexistuje přímé spojení vlakem z letiště do centra města San Jose.

Pamatujte, že ceny se mohou měnit a závisí na sezóně a dopravní poptávce. Doporučuje se před cestou zkontrolovat aktuální ceny a možnosti dopravy.

Co dělat v Kostarice?

Kostarika je malebná země ve Střední Americe, nabízející širokou škálu atrakcí a lákadel pro návštěvníky. Příroda, dobrodružství a kulturní zážitky čekají na každém kroku. Zde je seznam 15 věcí, které můžete zažít v Kostarice:

1. **Národní parky**: Objevujte nádhernou přírodu Kostariky v národních parcích, jako je Corcovado, Manuel Antonio nebo Tortuguero, kde můžete spatřit unikátní druhy rostlin a zvířat.

2. **Vulkanické krátery**: Navštivte aktivní vulkány, jako je Arenal nebo Poás, a užijte si malebné výhledy na krátery a jezera.

3. **Přírodní termální prameny**: Uvolněte se v horkých pramenech v okolí vulkánů Arenal nebo Rincón de la Vieja.

4. **Surfování**: Vydejte se na surfařské pláže na pobřeží Tichého oceánu a prozkoumejte známé surfařské destinace, jako je Tamarindo nebo Santa Teresa.

5. **Potápění a šnorchlování**: Obdivujte bohatý podmořský život a korálové útesy v Karibském moři a na Tichomořském pobřeží.

6. **Canopy tour**: Zažijte adrenalinové dobrodružství na "canopy tour" mezi korunami stromů v deštném pralese.

7. **Ekoturistika**: Pojďte na turistiku do deštného pralesa, kde můžete pozorovat opice, papoušky a pestrobarevné motýly.

8. **Kávové plantáže**: Navštivte kávové plantáže v centrální části Kostariky a naučte se o procesu zpracování kávy.

9. **Kulturní zážitky**: Pojďte na tradiční taneční představení, ochutnejte místní kuchyni a objevujte folklór a tradice Kostariky.

10. **Whale watching**: V období migrace si můžete vychutnat pozorování velryb z břehu.

11. **Přírodní rezervace**: Projděte se po visech v mraveništích a pozorujte různé druhy ptáků a motýlů v přírodních rezervacích.

12. **Bílé vodní řeky**: Vydejte se na rafting do divokých vodních řek a zažijte vzrušení adrenalinového sportu.

13. **Mayské památky**: Navštivte archeologické lokality a poznejte tajemství zaniklé Mayské civilizace.

14. **Aventura Park**: Prozkoumejte adventure parky s věžemi a lanovými mosty pro skvělé výhledy na krajinu.

15. **Pláže a západy slunce**: Užijte si odpočinek na plážích Kostariky a pozorujte krásné západy slunce nad oceánem.

Kostarika je země plná přírodního bohatství a dobrodružství, která uspokojí každého cestovatele.

Všechny akční letenky do Kostariky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.