HIT! Lufthansa ✈ Atlantik - Portugalsko - Madeira - akční letenky Porto Santo z Prahy s 5* aerolinkou 5.990 Kč

HIT! Lufthansa ✈ Atlantik - Portugalsko - Madera - kční letenky Porto Santo z Prahy s 5* aerolinkou 5.990 Kč
Rezervace letenky

Je tady prvosrpnový cestovatelský dáreček od německé národní pětihvězdičkové aerolinky Lufthansa. Dopravce teď překvapil dobrodruhy vzácnými a málo vídanými letenkami na ostrov Porto Santo. Tento malinký ostrov leží jen 45 kilometrů od ostrova Madeira. Po třech letech je tu možnost rezervace akční letenky Praha - Porto Santo a zpět.

Kdy cestovat na ostrov Porto Santo?

Právě probíhá doprodej letenky Porto Santo z Prahy za 5.990 Kč. Letošní rok pouze jedno datum a to 1. - 15. září 2022. Pak Lufthansa nabízí letenky do Porto Santo na příští rok. K dispozici je cestovní období od 25. května 2023 do 29. června 2023.

Jak se letí na ostrovy v Atlantiku?

Vypravovatel tarifu je nadprůměrná pětihvězdičková letecká společnost Lufthansa a to je velké plus. Portugalský trip začíná v Praze (PRG) - letiště Václava Havla. Letí se s krátkým přestupem v německém Frankfurtu (1h a 30 min). Přílety jsou na letiště Porto Santo (PXO) Porto Santo airport - Portugalsko.

Doprava zavazadel do Porto Santo

U této akce od Lufthansy jsou 2 zavazadla v ceně letenky. 1 palubní a 1 si necháme odbavit.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.