HIT! Lufthansa ✈ Argentina - akční letenky do Buenos Aires z Vídně ↔ 15.490 Kč

HIT! Lufthansa ✈ Argentina - akční letenky do Buenos Aires z Vídně ↔ 15.490 Kč
Rezervace letenky

Rok, sedm měsíců a 12 dní trvalo, než se objeví další tip na levné letenky do Argentiny. Nekonečné čekání je teď u konce díky německé čtyřhvězdičkové letecké společnosti Lufthansa. Aerolinka nyní zařadila do prodeje obousměrné akční letenky do Buenos Aires při odletu z rakouské Vídně. Cena za trasu tam a zpátky jen 15.490 Kč.

Kdy letět do Argentiny?

Nabídka letenek do Argentiny od Lufthansy v rámci tohoto tarifu z Vídně je omezená. V akci koupíme letenky do Buenos Aires pouze na měsíc září.

Dopravce: Lufthansa

Cestovní období: 1. září 2023 až 29. září 2023

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Frankfurt (FRA) Frankfurt Intl Německo (1h 45min)

Přílet: Buenos Aires (EZE) Ministro Pistarini Argentina

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Ezeiza (EZE) v Buenos Aires existuje několik možností, jak se dostat do centra města. Zde jsou nabídky do bodů od nejlevnějších doprav s uvedenými přibližnými časy:

1. Autobus (čas: 60-90 minut): Nejlevnější způsob, jak se dostat do Buenos Aires z letiště Ezeiza, je autobusem. Můžete využít autobusovou linku 8, která vás převeze do centra města. Autobusy jezdí pravidelně, a i když trasa může trvat déle kvůli provozu, je to ekonomicky výhodná možnost.

2. Vlak (čas: 35-45 minut): Přímý vlakový spoj Roca Line vás přenese z letiště Ezeiza do centra Buenos Aires. Vlak je levný a rychlý, ačkoli přesun z letiště na vlakovou stanici může vyžadovat krátký taxi nebo autobusový přesun. Pamatujte si, že zastávka se nachází vzdálenější od turisticky atraktivních oblastí ve městě.

3. Shuttle bus (čas: 40-60 minut): Existují také různé společnosti, které nabízejí sdílené přepravy z letiště do centra města. Tyto shuttle busy mají pevně stanovené trasy a předem sjednané zastávky v blízkosti hlavních hotelů a turistických čtvrtí. Jsou levnější než taxi a poskytují pohodlnou přepravu přímo k vašemu ubytování.

4. Taxi (čas: 30-45 minut): Nejrychlejší a pohodlnější způsob, jak se dostat z letiště Ezeiza do centra Buenos Aires, je taxi. Náklady na taxi se mohou lišit, ale obecně je to dražší možnost než autobus, vlak nebo shuttle bus. Doporučuje se využít oficiální taxislužbu na letišti a sjednat cenu předem nebo si ujistit, že taxametr je zapnutý.

Co dělat v Buenos Aires?

Buenos Aires, hlavní město Argentiny, je plné atrakcí, pamětihodností a dalších turistických lákadel. Zde je seznam 10 míst, která byste neměli při návštěvě Buenos Aires vynechat:

 

1. Plaza de Mayo: Historicky významné náměstí, kde se nachází prezidentský palác Casa Rosada. Je to místo, kde se odehrávaly důležité události argentinské historie.

2. La Boca: Barevná čtvrť, známá svými křiklavými domky a tanečním stylem tanga. Procházejte se po slavné ulici Caminito, kde najdete umělecká díla a živou pouliční atmosféru.

3. Obelisco: Ikonický obelisk postavený v roce 1936 je symbolem Buenos Aires a centrem města. Je to oblíbené místo pro setkávání a fotografování.

4. Recoleta: Elegatní čtvrť, kde se nachází slavný hřbitov Recoleta, kde je pohřbená i Evita Perónová. Procházejte se po parku a navštivte neoklasicistní Národní muzeum výtvarného umění.

5. Palermo: Trendová čtvrť plná kaváren, restaurací, butiků a nočního života. Zastavte se v parku Bosques de Palermo a procházejte se po jeho krásných zahradách.

6. Teatro Colón: Jedno z nejprestižnějších operních divadel na světě. Prohlédněte si jeho nádhernou architekturu a zjistěte, zda je možné získat lístky na představení.

7. San Telmo: Starobylá čtvrť s cihlovými uličkami, antikvariáty a tradičními tanci tanga. Navštivte slavný nedělní trh Feria de San Telmo, kde najdete různé kuriozity a umělecké předměty.

8. Puerto Madero: Moderní čtvrť přístavu, kde se nachází elegantní restaurace a luxusní hotely. Procházejte se po nábřeží, kde najdete ikonický Most žen a moderní architekturu.

9. Museo Nacional de Bellas Artes: Národní muzeum výtvarných umění s bohatou sbírkou argentinských a mezinárodních děl. Obdivujte umělecká díla od slavných umělců, jako je například Diego Rivera nebo Rembrandt.

10. Tango show: Buenos Aires je kolébkou tanga, a proto byste neměli vynechat možnost zhlédnout tango show. Užijte si vášnivé taneční představení a ochutnejte autentickou argentinskou kulturu.

Akční letenky Buenos Aires

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.