HIT! Lufthansa ✈ Afrika - Alžírsko - akční letenky Alžír z Prahy ↔ 3.490 Kč

HIT! Lufthansa ✈ Alžírsko - akční letenky Alžír z Prahy ↔ 3.490 Kč
Rezervace letenky

Další netradiční cestovatelská pecka na obzoru! Představujeme levné letenky do Alžírska a když píšeme levné, tak myslíme skutečně levné. Vůbec poprvé v historii se objevují na trhu obousměrné akční letenky do Alžíru z odlety z Česka za pouhých 3.490 Kč. Vždyť ještě v loni na podzim stála podobná akce dopravce Air France o dva tisíce více!

Letenky Do Alžírska z ČR s Lufthansou za 3.490 Kč!

Lufthansa nasadila u letenek Praha - Alžír a zpět cenu, která se naprosto vymyká konkurenci. Vždyť letecká společnost Al Algerie létá do Alžírska a zpátky z Vídně za tříkrát tolik  (9.490 Kč). Využijte letenkové akce, která v poslední době nemá obdoby.

Dopravce: Lufthansa

Cestovní období: 1. září 2023 až 29. listopad 2023

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Frankfurt (FRA) Frankfurt Intl Německo

Přílet: Alžír (ALG) Houari Boumedienne Arpt Alžír

Zavazadla: 1 palubní zavazadlo zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště Houari Boumedienne?

1. Autobus: Můžete využít autobusovou linku 100, která je nejlevnější způsob dopravy z letiště do centra Alžíru. Cesta trvá přibližně 45 minut a cena jízdného je kolem 50 DZD.

2. Metro: Druhou možností je využití metra. V letištní hale se nachází stanice metra, kde můžete nasednout na linku 1 směrem do centra Alžíru. Cesta metrem trvá přibližně 30 minut a cena jízdného je kolem 80 DZD.

3. Taxi: Na letišti najdete taxíky, které vás odvezou přímo do centra Alžíru. Cena za taxi se pohybuje kolem 1500 DZD a doba jízdy závisí na aktuální dopravní situaci, ale obvykle to trvá přibližně 30-40 minut.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní flexibilitu, můžete si pronajmout auto na letišti a sami se dopravit do centra Alžíru. Ceny pronájmu aut se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat v Alžírsku?

1. Kasbah z Alžíru: Navštivte historickou čtvrť s úzkými uličkami, starými domy a impozantními bránami. Kasbah je UNESCO světovým dědictvím a nabízí krásné výhledy na město a moře.

2. Muzeum národního umění: Obdivujte bohatou sbírku alžírského umění od antiky po současnost. Muzeum se nachází v bývalém paláci Dar Mustapha Pacha.

3. Zahrady Test Garden: Relaxujte v těchto nádherných zahradách plných květin, fontán a zelených ploch. Je to skvělé místo na procházku a odpočinek od rušného města.

4. Katedrála Notre-Dame d'Afrique: Navštivte tuto impozantní katedrálu s nádhernými výhledy na město. Je to významné náboženské a historické místo v Alžírsku.

5. Kabylové hory: Prozkoumejte nádhernou přírodu Kabylových hor, které nabízejí spektakulární výhledy, horské vesnice a tradiční kulturu.

6. Archeologické naleziště Timgad: Přeneste se zpět do antických dob a prozkoumejte ruiny římského města Timgad. Zde najdete dobře zachovalé fórum, amfiteátr, chrámy a další historické památky.

7. Saharské duny: Vydejte se na nezapomenutelnou pouštní dobrodružství a objevujte fascinující duny a oázy Sahary.

8. Tržnice v Alžíru: Procházejte se po tradičních tržnicích plných barevných tkanin, koření, keramiky a dalších suvenýrů. Je to skvělé místo, kde si zakoupit autentické alžírské produkty.

9. Národní park Tassili n'Ajjer: Objevujte skalní malby, útesy a skalní útvary v tomto národním parku, který je také zapsán na seznamu UNESCO.

10. Pláže Středozemního moře: Užijte si sluneční koupání a relaxaci na krásných plážích Alžírského pobřeží.

Všechny akční letenky do Alžírska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.