HIT! LOT Polish Airlines ✈ Ázerbajdžán - akční letenky do Baku z Ostravy a Prahy ↔ 7.290 Kč

HIT! LOT Polish Airlines ✈ Azerbajdžán - akční letenky do Baku z Ostravy a Prahy ↔ 7.290 Kč
Rezervace letenky

To, co nedokázaly aerolinky Turkish Airlines a Azerbaijan Airlines, hrávě zvládly LOT Airlines. O Čem je řeč? Polská letecká společnost dokázala stlačit akční letenky do Ázerbajdžánu až k sedmi tisícům. Přesněji se jedná o odlety z Ostravy, které se teď dají koupit za 7.290 Kč. Letenky do Baku z Prahy jsou dražší o 1.800 Kč.

Letenky do Ázerbajdžánu už za 7.290 Kč

1. LOT - Ázerbajdžán - levné letenky Baku z Ostravy 7.290 Kč - termíny na květen 2023

2. LOT - Ázerbajdžán - levné letenky Baku z Prahy 8.990 Kč - termíny duben až listopad 2023

Jak poletím do Ázerbajdžánu?

Odlétá se buď z letiště Leoše Janáčka z Ostravy Mošnova (OSR) a nebo letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česko s následným přestupem ve Varšavě - letiště (WAW) Warsaw airport - Polsko a finálním příletem na letiště Baku (GYD) Heydar Aliyev airport - Ázerbájdžán. V ceně je i doprava jednoho příručního zavazadla a letenka zpět.

Náš tip

V systému jsou stále dostupné také akční letenky do Ázerbajdžánu od zmíněných Turkish Airlines, která létá do Baku z Prahy za 8.990 Kč s dostupností na březen až červen. Azerbaijan Airlines mají oproti konkurencí výhodu v přímých letech. Letenky do Baku z Prahy bez přestupu pořídíme za 10.790 Kč na květen až listopad 2023.

Akční letenky Ázerbájdžán

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.