HIT! LOT Airlines ✈ Japonsko - akční letenky Tokio z Ostravy ↔ 13.590 Kč

HIT! LOT Airlines ✈ Japonsko - akční letenky Tokio z Ostravy ↔ 13.590 Kč
Rezervace letenky

Dnes je významný den pro cestovatele chtějící už konečně vyrazit do země vycházejícího slunce. Nekonečné tři roky trvala doba, než si opět můžeme pořídit levné letenky. Zároveň bychom vám rádi představili nový tarif polské národní letecké společnosti LOT, která začala létat z Ostravy. Letenky do Tokia se prodávají za 13.590 Kč.

Kdy letět do Tokia z České republiky?

Tady nastává podstatný rozdíl. K mání jsou dvě verze akčních letů do Japonska. Z Ostravy do Tokia až v příštím roce za 13.590 Kč s termíny od 15. května 2022 do 29. června 2023. A nebo letenky do Tokia z Ostravy ještě na letos za 15.990 Kč s termíny od 8. listopadu 2022.

Jak poletím do Japonska?

Letí se v následující podobě. Odlety letiště Ostrava - Mošnov  (OSR) - Varšava (WAW) (přestup). Přílety vedou na letiště Tokio (NRT) Narita aiport - Japonsko.

Doprava zavazadel do Japonska

V Economy class to je 1 příruční zavazadlo zdarma. U LOT Airlines to je do maximálních rozměrů 55x40x23 cm do 8 kg.

Tip redakce

Jiné akční letenky do Japonska zatím nejsou k dispozici, tak neváhejte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.