HIT! LOT Airlines ✈ Arabské Emiráty - akční letenky do Dubaje z Ostravy ↔ 7.990 Kč

HIT! LOT Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky do Dubaje z Ostravy ↔ 7.990 Kč
Rezervace letenky

Do Spojených Arabských Emirátů nově z Česka také s polskou národní aerolinkou LOT Polish Airlines. Jste li z Ostravy nebo okolí, nabídka vás potěší. Nový obousměrný tarif polského leteckého přepravce zahrnuje zpáteční akční letenky do Dubaje s odletem z Ostravy (Mošnova) v omezeným výprodeji za bezkonkurenčních 7.990 Kč.

Kdy do Dubaje z Ostravy s LOT za 7.990 Kč?

Takto levné letenky do Emirátů s odlety z moravskoslezské metropole však u LOT Airlines koupíme pouze v okleštěném výprodeji. Co to znamená v praxi? Dostupnost letenky Ostrava - Dubaj a zpět za osm tisíc Korun pouze na měsíc březen 2023. Tyto akční lety je potřeba jako vždycky rezervovat neprodleně.

Jak poletím s LOT Airlines z Ostravy až do Emirátů?

Itinerář cesty dopravce LOT Polish Airlines: odlétá se z třetího největšího letiště v Česku - (OSR) Mošnov airport s asi hodinovým přistáním ve Varšavě (WAW) Warsaw airport - Polsko, kde přestupujeme na další letadlo. Cíl cesty je (DXB) Dubai Intl aiport - Spojené Arabské Emiráty. V ceně jsou i zpáteční letenky.

Přeprava zavazadel u LOT Airlines

1 příruční zavazadlo je u tarifu economy u LOTu zdarma.

Náš tip

Jak se dostat do Dubaje, když jsem z opačné části Česka, nebo když chci letět bez přestupování rovnou do SAE? Napoví vám přehled 12 verzí levných letů do Dubaje s odlety z Budapešti, Vídně, Prahy a taky Krakova od 5.344 Kč.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.