HIT! 🇮🇹 Itálie tam a zpět za tři stovky - Kalábrie - levné letenky Lamezia Terme z Norimberku od 285,- Kč

HIT! Itálie tam a zpět za tři stovky - Kalábrie - levné letenky Lamezia Terme z Norimberku (tam i zpět) od 285,- Kč
Rezervace letenky

Nejlevnější letenky do Itálie současnosti? Pouhé tři stovky. Kam? Do oblíbené Kalábrie. Pakliže pocházíte z Čech (nejlépe Praha, Domažlice, České Budějovice, Cheb, karlovy Vary, atd), pak se vám nejvíce vyplatí chytit za pačesy spoj aerolinek Ryanair ve směru Norimberk - Lamezia Terme a zpět. Letenky stojí od 285,- Kč!

Klasická obligátní otázka... kdy vyrazit? Jednoduchá odpověd... pakliže prahnete vyloženě po uvedené ceně 285,- Kč, objednávejte květnové termíny!

Když jsme na konci března o tomto tipu psali naposledy, stály zpáteční letenky do Lamezia Terme s odlety z Norimberku o stovku více a asi nikoho nenapadlo, že linka může ještě zlevnit. Není tedy absolutně nad čím přemýšlet.

Co hlavní letní turistická sezóna? Při takové cestě o letních prázdninách se dostaneme na sumu od cca 1.500,- Kč. Zajímavější jsou odlety do Itálie hned první týden začátku léta.

Přehled TOP 15 levné letenky Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.