HIT! Itálie - Sicílie z Česka pod tisícovku - levné letenky Trapani z Prahy (zpáteční) ještě na léto 893,- Kč

HIT! Itálie - Sicílie z Česka pod tisícovku - levné letenky Trapani z Prahy (zpáteční) 893,- Kč
Rezervace letenky

Vyzobáváme pro vás z nabídek ty nejlepší lety a o nich vás pak bleskově informujeme. Do sicilského Trapani z Česka zase o nějakou tu korunu levněji! Když jsme těsně před polovinou letních prázdnin psali o letenkách Praha - Trapani a zpět od 1.053,- Kč, vzbudilo to velkou vlnu zájmu. Nyní jsou tyto letenky v prodeji již od 893,- kč!

Linka do Trapani z Prahy patří letošní rok mezi nejoblíběnější spoje nejen na Sicílii, ale i do celé Itálie. Cenové možnosti vycestování přitom stále nejsou špatné a trip sfoukneme ještě i toto léto. Například odlet do Trapani z Prahy 2. září vychází na 461,- Kč a návrat do Prahy například 9. září za 432,- Kč. Možností je více, stačí nahlédnout do kalendáře.

Přímý let společnosti Ryanair z Prahy na letiště Trapani (TPS) Birgi airport - Itálie trvá 2 hodiny a 20 minut. Cena je uvedena za obousměrný let Praha - Trapani a zpět včetně přepravy příručního zavazadla.

Další přehled levných letenek do Itálie najdete zde. Speciálně jen kategorie s tipy na ostrov Sicílie je na této stránce.

*** update - dostupné již od 634,- Kč ***

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.