HIT! Finnair ✈ Spojené státy americké (USA) - akční letenky do Seattle z Berlína 8.590 Kč

Doporučujeme! Finnair ✈ Spojené státy americké (USA) - akční letenky do Seattle z Berlína 8.590 Kč
Rezervace letenky

Na trh akčních letenek se vrací finská čtyřhvězdičková aerolinka Finnair. Týden před začátkem léta nám dopravce ukázal výhodné zpáteční letenky do Seattle s odlety z německých letišť Berlín a Mnichov za 8.890 kč. Co se od posledně změnilo? Znovu se objevila varianta odletu z Berlína. Nyní však zaplatíme ještě o 300 Korun méně.

Kdy letět do Seattle za 8.590 Kč?

Jedná se o first minute letenky do USA, tedy rezervace s dostatečným předstihem na půl roku dopředu a to je jen začátek. Zpáteční levné letenky Seattle z Berlína za cca osm a půl tisíc Korun jsou k dostání s návraty až do 29. září 2023 (kromě měsíců sezónních měsíců červen, červenec a srpen - ty aerolinka Finnair za tyto peníze nemá v nabídce).

Jak se letí do Ameriky na křídlech Finnair?

Do USA se odlétá s leteckou společností Finnair z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo s kratičkým přestupem ve finských Helsinkách (HEL) a to jen 1 hodinu a 10 minut. Poté pokračujeme směr Seattle (SEA) Seattle Tacoma airport Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do Seattle

Zdarma máme u Finnair přepravu dvou palubních zavazadel. Velké s maximálními rozměry 55 × 40 × 23 cm, malé maximálně 40 × 30 × 15 cm – dohromady do 10 kg.

Náš tip

Aktuálně nejlevnější letenky do Spojených států amerických vedou do Kalifornie - San Francisca z Barcelony za pouhých 7.690 Kč. Více info na stránce letenky do USA.

Akční letenky USA - TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.