HIT! Etihad Airways ✈ Seychely - levné letenky na ostrov Mahe Island z Mnichova a Vídně s 4* aerolinkou ↔ od 11.990 Kč

HIT! Etihad Airways ✈ Seychely - levné letenky na ostrov Mahe Island z Mnichova a Vídně s 4* aerolinkou ↔ od 11.990 Kč
Rezervace letenky

Víte, že malebné Seychely tvoří 115 ostrovů a z toho jen 33 je obydlených? My dnes pro vás máme tip na letenku se čtyřhvězdičkovou leteckou společností Etihad Airways na nejznámější místo za cenu, která vám vyrazí dech. Při odletu z německého Mnichova teď můžeme využít nové akční letenky na Mahe Island za 11.990 Korun.

Kdy letět na Seychely jenom za 11.990 Kč?

Letenky na Seychely v cenové relaci dvanáct tisíc Korun nám Etihad Airways servíruje na dobu od 25. dubna až 30. října. Nejméně volných míst je na duben a květen, tak si pospěšte.

Co obnáší let na palubě Etihad Airways?

V první řadě je potřeba říct, že aerolinka Etihad Airways má 4 hvězdičky a to je druhý nejvyšší možný počet a patří mezi nejlepší na světě. Dokonalý palubní servis včetně jídla a interaktivní zábavy je u ní výsadou.

Přeprava zavazadel na Seychely

U dopravní společnosti Etihad Airways přepravíme na Seychely i ta tuto top cenu celkem dvě zavazadla zdarma. Jedno klasicky příruční a druhé si necháme odbavit do podpalubí s tím, že nesmíme překročit 20 kg.

Náš tip

Neštymuje vám odlet z Německa? Neházejte flintu do žita. Jsou tu i levné letenky na Mahe Island z Vídně s příplatkem pouhých 600 Kč oproti verzi z Mnichova. Jako poslední alternativa z Vídně je letenka na Seychely od Ethiopian Airlines, ta ale aktuálně stojí patnáct tisíc.

Akční letenky na Seychely

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.