HIT! Easyjet - Švýcarsko do tisícovky - levné letenky Ženeva z Prahy (tam a zpět) od 919,- Kč

HIT! Easyjet - Švýcarsko do tisícovky - levné letenky Ženeva z Prahy (tam a zpět) od 919,- Kč
Rezervace letenky

Další milník pokořen! Britská letecká společnost Easyjet nyní nabízí obousměrné letenky do Švýcarska do tisícovky, což se dříve ještě neudálo. Nejméně jsme platili asi dvanáctset, ale dostat se pod onu hranici, takovou vymoženost jsme tu ještě neměli. Létá se z ČR. Dost hádanek. Ženeva z Prahy a zpět stojí od 919,- Kč.

Na která data v kalendáří se zaměřit? Máme dobré zprávy! Letenky Ženeva s odlety z pražského letiště vychází velmi dobře skoro na celý letošní rok 2022 nevyjímaje léto a prázdniny, ba dokonce najdeme termíny i na rok 2023 a to až do 26. února příštího roku.

Easyjet nám nadělila slušný dáreček v podobě levné letenky Švýcarsko s odlety z Česka již od 9 stovek. Určitě stojí za to projít si kalendář a volnou kapacitu.

Odlet: Praha letiště Václava Havla (PRG) - Česko. Přílet: Ženeva (GVA) Geneve Cointrin airport - Švýcarsko.

Zavazadla zdarma: 1 ks příruční (45x36x20) v ceně obousměrné letenky.

Dopravce: Easyjet

Tip: Mrkněte na kompletní přehled akčních letenek do země Helvétského kříže. Aktuální souhrn zahrnuje i lety do Basileje a Curychu. Více na stránce levné letenky do Švýcarska.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.