HIT! 🇭🇷 Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy také na začátek léta (zpáteční) od 612,- Kč

HIT! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy také na začátek léta (zpáteční) od 612,- Kč
Rezervace letenky

Dalmácie jako stvořená pro dovolenku? Bezesporu! Nyní navíc za podmínek, které potěší každého cestovatele. Dovolujeme si upozornit na skvělé nacenění letenek do Chorvatska při odletech z České republiky. Autem vzhledem k době dopravy a poplatkům za dálniční poplatky se už nevyplatí. Co takhle letenka do Zadaru z Prahy od 612,- Kč?

Začínáme odlety od května, čili žádné termíny, kdy byste v Chorvatsku mrzli. Když navíc odlet do Dalmácie zvládneme na začátku léta než začnou velké prázdniny, tak moc připlácet nebudeme. Klidně se dá dostat u letních letenek Praha - Zadar a zpět na částku okolo tisícovky a to už je příjemná nabídka za let do Chorvatska v hlavní sezóně.

Jaké další destinace z Chorvatska se nabízí za pár korun? Je to Dubrovnik, Zagreb, Split a Pula. přehled najdete na stránce akční letenky Chorvatsko.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.