HIT! China Eastern Airlines ✈ Taiwan - levné letenky do Taipei z Budapešti ↔ 12.790 Kč

HIT! China Eastern Airlines ✈ Taiwan - levné letenky do Taipei z Budapešti ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Překrásné národní parky, horské oblasti a úžasné scenérie, vodopády a jezera, muzea, kláštery, dříve nejvyšší budova světa na tlumiči, která odolává zemětřesení a mnoho dalších lákadel a zajímavostí skrývá Taiwan. Nyní se na trhu mění situace a letenky na Taiwan koupíme až o 6 tisíce levněji! Využijte akční letenky do Taipei z Budapešti za 12.790 Kč.

Letenky na Taiwan jsou ve velké slevě!

Nevadí vám u cesty na ostrov Taiwan přestupovat? Oproti tarifu od China Airlines, která nabízí přímé letenky Praha - Taipei a zpět za 18.590 Kč, u tarifu China Eastern Airlines ušetříme až 5.800 Kč a to je docela raketa a částka, která se v naší kapse bude vždycky hodit.

Kdy letět na Taiwan?

Obousměrné levné letenky do Taipei s odlety z Budapešti za 12.790 Kč od China Eastern Airlines se teď dají bookovat na termíny odletu od 5. dubna do 22. října 2023 s návraty od 13. dubna do 26. října 2023.

Jak poletím na Taiwan?

Obousměrná akční linka China Eastern Airlines na Taiwan začíná na letišti Budapešť (BUD) Budapest airport - Maďarsko s přestupem na Šanghaj (PVG) Pudong International airport - Čína a příletem na Tchaj-pej (TPE) Taiwan Taoyuan airport - Tchaj-wan.

Doprava zavazadel na Taiwan

Bez doplatku u China Eastern Airlines máme dopravu dvou zavazadel (1 příruční + 1 odbavené).

Akční letenky Taipei

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.