HIT! Brussels Airlines ✈ Uganda - akční letenky Entebbe z Mnichova ↔ 9.790 Kč

HIT! Brussels Airlines ✈ Uganda - akční letenky Entebbe z Mnichova ↔ 9.790 Kč
Rezervace letenky

Belgická letecká společnost Brussels Airlines má dobré zprávy pro náročné dobrodruhy, kteří by se chtěli podívat do africké Ugandy. Aerolinka představuje akci, která nemá konkurenci široko daleko. Vždyť na konci dubna jsme s Turkish takový trip mohli absolvovat za 12.490 Kč a teď? Zpáteční letenky Entebbe z Mnichova stojí jen 9.790 Kč!

Letenky do Ugandy jen za 9.790 Kč!

Obdobné zajímavé levné letenky do Ugandy jsme tady měli naposled v roce 2019 před vypuknutím pandémie, jedná se tedy o velmi vzácnou cestovatelskou příležitost, který lze absolvovat podstatně levněji než obvykle.

Dopravce: Brussels Airlines

Cestovní období: listopad 2023 až březen 2024

Odlet: Mnichov (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přestup: Brusel (BRU) Brussels National Arpt Belgie

Přílet: Entebbe (EBB) Entebbe Airport Uganda

Zavazadla: 1 ks palubního zavazadla se přepravuje zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Městský autobus: Nejlevnější způsob dopravy je využití městského autobusu. Autobusová linka 330 spojuje letiště s centrem města Entebbe. Cesta trvá přibližně 30-40 minut a cena se pohybuje kolem 2 500 UGX (ugandských šilinků).

2. Mototaxi (Boda-boda): Velmi populární a levná forma dopravy v Ugandě je mototaxi, známé jako boda-boda. Můžete najmout mototaxi přímo před letištní budovou. Cesta do centra města by měla trvat kolem 15-20 minut a cena se pohybuje kolem 10 000-15 000 UGX.

3. Taxi: Další možností je využití taxi služby. Před letištěm jsou k dispozici licencovaná taxi vozidla. Cesta do centra města by měla trvat přibližně 15-20 minut a cena se pohybuje kolem 50 000-70 000 UGX.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní dopravu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Existuje několik autopůjčoven, které nabízejí širokou škálu vozidel. Ceny za pronájem auta se liší v závislosti na typu vozu a délce pronájmu.

Co dělat v Ugandě?

1. Safari v národních parcích: Ugandské národní parky jako Bwindi Impenetrable Forest, Queen Elizabeth National Park nebo Murchison Falls National Park nabízejí jedinečnou možnost pozorovat vzácnou africkou divokou zvěř v jejich přirozeném prostředí. Budete mít šanci vidět slony, lvy, žirafy, nosorožce a dokonce i vzácné gorily.

2. Návštěva Viktoriina jezera: Viktoriino jezero je nejen jedním z největších jezer na světě, ale také krásným místem k relaxaci a vodním aktivitám. Můžete se vydat na plavbu po jezeře, rybařit, zkoumat okolní ostrovy nebo prostě si užívat pohled na nádherné sluneční západy.

3. Trekking na horu Rwenzori: Pro dobrodružné duchy je horolezectví na horu Rwenzori nezapomenutelným zážitkem. Tato horská pohoří nabízejí nádherné výhledy a úžasné trekkingové trasy, které vás provedou přírodními krásami, ledovci a horskými jezery.

4. Kulturní prohlídka Kampaly: Navštivte hlavní město Kampala a objevte bohatou ugandskou kulturu. Procházejte tradičními trhy, navštivte historická místa jako například palác Bugandy nebo Národní muzeum Ugandy, ochutnejte místní kuchyni a zaposlouchejte se do tradiční hudby a tanců.

5. Rafting na Nilu: Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je rafting na Nilu perfektní volbou. Splňte si své dobrodružné sny a projížďte divokými peřejemi tohoto slavného řeky.

Akční letenky do Ugandy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.