HIT! British Airways ✈ Čína - akční letenky Šanghaj z Vídně ↔ 11.990 Kč

HIT! British Airways ✈ Čína - akční letenky Šanghaj z Vídně ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Dobré zprávy přichází od British Airways. Britská aerolinka avizuje podstatně snížené ceny letenek do Číny. Na začátku tohoto měsíce jsme vás informovali o letenkách do Šanghaje z Prahy od Austrian za 15.290 Kč. Vydáme li se do tohoto města z Vídně, ušetříme balík! Letenka Vídeň - Šanghaj a zpět v akci u British vychází na 11.990 Kč.

Kdy letět do Šanghaje z Vídně za 11.990 Kč?

Dopravce: British Airways

Cestovní období: 2. listopad 2023 až 27. březen 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Londýn (LHR) Heathrow Velká Británie

Přílet: Šanghaj (PVG) Pudong International Arpt Čína

Zavazadla: Celkem 3 zdarma (2 příruční + 1 odbavené)

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

1. Rychlodráha Maglev: Nejrychlejší způsob, jak se dostat do centra Šanghaje, je rychlodráha Maglev. Tato vysokorychlostní dráha využívá magnetického závěsu a dosahuje rychlosti až 430 km/h. Jízda trvá pouhých 8 minut a přibližuje vás k městu rychle a pohodlně. Jízdné stojí přibližně 50 CNY (7,80 USD) za jednu cestu.

2. Metro: Šanghajské metro je velmi rozvinuté a spolehlivé. Na letišti Pudong se nachází stanice linky 2. Jednoduše se připojte k metru a sledujte pokyny k vašemu cílovému bodu v centru města. Jízda metrem je cenově dostupná a nabízí vám možnost vidět město zblízka. Jízdné v metru se pohybuje kolem 3-10 CNY (0,50-1,50 USD).

3. Taxi: Taxi je další pohodlnou možností pro přepravu z letiště do centra Šanghaje. Vezměte si licencované taxi z oficiální stanice. Cena taxi je obvykle kolem 150-200 CNY (23-31 USD) v závislosti na dopravních podmínkách.

Co dělat v Šanghaji?

1. Procházejte se po Nábřeží Bund: Obdivujte ikonickou panoramatickou linii města, kde se mísí historická evropská architektura s moderními mrakodrapy. Užijte si promenádu podél Huangpu řeky a obdivujte impozantní výhled na protější Pudong.

2. Navštivte historickou čtvrť Yu Garden: Prozkoumejte krásné zahrady, tradiční pavilony a historické budovy v této malebné čtvrti. Objevte tradiční čínskou architekturu a relaxujte v klidném prostředí.

3. Prodejny a nákupy na ulici Nanjing Road: Ponořte se do světa nakupování na jedné z nejrušnějších nákupních ulic na světě. Objevujte obchody, butiky, luxusní značky a tradiční čínské speciality.

4. Navštivte moderní oblast Pudong: Vstupte do futuristického světa moderní architektury a mrakodrapů. Obdivujte výškové budovy jako je Jin Mao Tower, Shanghai Tower a Oriental Pearl Tower, které vytvářejí nezapomenutelnou siluetu města.

5. Užijte si tradiční čínskou kuchyni: Vychutnejte si místní speciality, jako je dim sum, pečená kachna Peking, šanghajské wontony a mnoho dalšího. Vyzkoušejte autentické čínské restaurace a prozkoumejte rozmanitost gastronomie, kterou Šanghaj nabízí.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.